Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes kismama vagyok. Ha a...

38 hetes kismama vagyok. Ha a baba feje beékelődött és nagyont lent van már (alig bírok menni, ülni) akkor lehet, hogy nemsokára szülünk?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Hát igen, én kb. 1 hetet voltam "leereszkedett" hassal. Mikor nézték a magzatvizet, egy kicsit arébb kellett mozgatni a babát, mert nem láttak a buksijától semmit se. Aztán 39 hetesen és 3 naposan szültem.

Gyors és könnyű szülést neked!

2009. nov. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 34 hetesen dettó ezek a tüneteim voltam, dokim szigorú fekvést parancsolt, hogy még legalább 2 hétig bent maradjon. Koraszülésre készültünk, aztán végül kiírt napon született meg a drága, 3 hete:)
2009. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is be van ékelődve a kislányom, alig bírok menni majd le szakad a hasam, vannak jóslóim. A dokim azt mondta bármikor beindulhat. De jó lenne még ha bent maradna egy-két hetet, hogy ne legyen koraszülött. Így fekvést javasolt.

36km

2009. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én meg jó sokat sétálok :)
2009. nov. 3. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!