Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fel lehet készülni a szülésre...

Fel lehet készülni a szülésre 1 hét alatt?

Figyelt kérdés

Azt mondták ultrahangon hogy 1 hetem van hátra max másfél hét , 37 hétben járok.

Én úgy érzem nem vagyok felkészülve, valami még hiányzik a baba váráshoz, pedig megvettünk mindent már.

Mégis olyan felkészületlennek érzem magam.

Az első császáros lett a második is az lesz mégis úgy félek a szüléstől jobban mint az elsőnél.

Mikor múlik már el ez az érzés hogy minden megvan mégis olyan elégedetlen vagyok.

Az első gyermekemet 5 nappal hordtam túl.



2013. szept. 12. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nekem is ezt mondták ennyi idősen

de a gyerek bebizonyította ha az orvosok semmit sem tudnak :-))))

szal ö a 41.-ben született meg


bár én simán szültem ....

2013. szept. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre nem lehet felkészülni,bármennyi is van még hàtra :)

22 hkm

2013. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Császáros voltam én is, de szerintem erre különösebben nem kell felkészülni, és bár nem szültem még természetes úton, de szerintem arra kell igazán felkészülni :) már azért az első császár után tudod, hogy mire kell számítani, új dolog nem fog történni, nyugi! Minden rendben lesz.


Egyszerűen izgulsz, és azt hiszed, valami hiányzik, pedig nem, csak már a finisben vagy, aggódsz.

2013. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én attól félek hogy most olyan sok tapasztalt emberrel vagyok körbe véve, és attól félek rosszul csinálok valamit pedig második gyermekem lesz.

Egy idegen kórházba fogok szülni ahol senkit nem ismerek, sőt ahol ha császáros a nő ha nem, már az első pillanattól kezdve az anyukának kell pelenkázni öltöztetni ami nem baj csak hirtelen nehéz lesz császárosan.

Az első gyermekemet 3 óránként hozták be szoptatni, 1 napig csak feküdhettem a vágás miatt, katéter stb...

Itt meg éjjel nappal mellettem lesz,ha császáros leszek 3-4 órahosszáig nem fogok tudni felállni az ágyból se a zsibbasztás miatt. Hogyan fogom ellátni a gyermekemet az idő alatt?.

2013. szept. 12. 14:14
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik kórházban szülsz!? de addig míg az első 6 óra le nem tellik nem hiszem hogy kiviszik hozzád a babát, vagy csak megmutatni!

általában ha letellt a 6 óra és segítséggel fel tudsz állni és elmenni lemosdatni.. utána szokták kivinni a csecsemősök a babát, ha az anyuka "jól" van! nálunk ez így volt a baba-barát kórházban. nyuggiiii , hülyén hangzik de 1 hónap múlva ilyenkor!? gondolj csak erre :)

2013. szept. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is olyan helyen szültem az első gyerekem ahol hozták etetni és ennyi volt a dolgom,nekem is császárom volt.De nyugi szerintem addig amíg zsibbadsz biztos nem fogják melléd rakin,hisz fel sem kelhetsz 12-órán keresztül.
2013. szept. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem, ezért van 9 hónap rá. Te már felkészült vagy.
2013. szept. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bababarát kórházban voltam én is császáros. Persze kihozták megmutatni a babát, sőt a mellemre is rakták, de 6 órát csak feküdtem, majd felállítottak és csak rá 12 órával hozták ki újra. "Vissza" is lehetett adni, ha úgy érezted, első éjszaka nem bírod még és akkor csak akkor hozták újra, ha szopni akart. Ha meg segítség kellett, lehetett csöngetni is.
2013. szept. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A lányom pontban reggel 9kor született, 11kor hozták nekem is, mint a többi anyukának, igaz, nem tudtam mozogni, de tarthattam fekve a kezemben. 12 órát ki kellett várnom, és csak utána mehettem tusolni, de egy kis folyosót életemben nem láttam még olyan hosszúnak és fájdalmasnak, mint a felkelés után... :)
2013. szept. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szülés után 4órával hozták a lányom, más dolgom nem volt csak szoptatni, azt meg oldalt fekve tettem meg! Nem volt semmi gond!
2013. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!