Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki rajtam kívül a...

Magi085 kérdése:

Szült valaki rajtam kívül a győri kórházban Dr. Tuba Gyulánál? Mi volt a tapasztalatotok? Ki tudja, lehetséges, hogy lesz a közel jövőben magán rendelése? Illetve fog foglalkozni terhesgondozással?

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Tuba Gyula konkrétan tavaly október óta van ott, teljesen kezdő, biztos, hogy őt akarod?
2013. szept. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy már szültél is nála? Talán félreértettem. :)
2013. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia, igen nála született a kislányom márciusban. nagyon lelkiismeretes volt, figyelt ránk, ő személyesen ment ki az apukához, hogy megszületett a kislánya, elsőként gratulált neki. pontosnak és precíznek ítélem meg, olyan varratokat csinált nekem, hogy szülés utáni délután a vendég "stokin" üldögeltem :)

HA második babám lesz, csak nála vagyok hajlandó szülni.

Jah és apuka nem tudott bent lenni, ezért a doki törölgette a homlokomat, vizesruházott és itatott... minden tiszteletem az övé. lehet mondani, hogy új és még buzgó, de ha van olyan, hogy valaki orvosnak születik, akkor ő igen ! :)

2013. szept. 19. 10:38
 4/5 Balázshugi válasza:
Szia. Én is nála szültem a kisfiam augusztusban, nagyon meg voltam vele elégedve, és ha lesz kistestvér, szeretném én is nála szülni. Kedves aranyos, és még nincs elszállva magától. nagyon figyelmes.
2014. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vörös Rita válasza:
Sziasztok!Harmadik gyermekemet szültem,most nem fogadtam orvost,de hálát adok Istennek,hogy mikor bekerültem a korházba éppen Tuba doktor volt ügyeletben,így nála szültem.Ilyen kedves,figyelmes,lelkiismeretes doktorral még nem találkoztam!Első két gyermekemnél volt fogadott orvosom,de azoktól nem kaptam annyi törődést és odafigyelést,mint a Tuba doktortól!!Mindenkinek csak ajánlani tudom!!
2017. jan. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!