Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vélemények Dr. P. Szikszay...

Vélemények Dr. P. Szikszay Ádám doktorúrról? Szült valaki Dr. P. Szikszay Ádám doktorúrnál?

Figyelt kérdés
Jelenleg a 13. kerületben rendel, és a Bajcsy-Zsilinszky kórházban lehet nála szülni. Neten sajnos nem lehet róla eddig sokat olvasni. Előre is köszönöm!

2013. okt. 15. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem nála szültem, de találkoztam vele kétszer is. Akkor még Miskolcon dolgozott. Nekem nagyon szimpatikus volt és hozzáértőnek tűnt. Arról nem is beszélve, hogy először éjszakai ügyeletben találkoztam vele vérzés miatt és akkor is nagyon rendes volt velem, pedig ugye ott nem magánbetege voltam. Később csináltattam nála 4D Uh-t, azzal is nagyon elégedett voltam.
2013. okt. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zita82 válasza:

Sziasztok!

Csak jókat tudok írni Ádámról. Nagyon lelkiismeretes, türelmes orvos. Nem volt egyszerű a terhességem: az elején azért voltam veszélyeztetett, mert bevérzések voltak a méhemben. Aztán jött a többi cukorbetegség,herpesz, pici nyitott gerinc és farfekvéses baba. Végig mindenre odafigyelt, mindenféle szakorvoshoz beutalt. Az előző nőgyógyászomat csak hetente egyszer lehetett elérni, ott is inkább csak az asszisztens hölgyet, akinek kevés empatikus készséget osztott a sors:-) Mivel engem ez nem nyugtatott meg- váltottam. Ádámot bármivel felhívhattam, ha nem volt elérhető (éppen szültek nála) akkor is mindig visszahívott. Még mielőtt bárki azzal jönne, hogy persze biztos rengeteget fizettem neki, nos nem, sztk-ba jártam hozzá, a vizsgálatokat nem, csak a szülést honoráltuk.

Természetesen minden barátnőmet hozzá irányítom és ha lesz még gyerekünk 100% hogy csakis ő lesz az orvosom.

2013. nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek az infókat. Nekem is szimpatikus a terhesgondozás alapján amúgy, csak biztosra szeretnék menni :)


Esetleg még valakinek van tapasztalata?


Köszönöm!

2013. nov. 13. 13:40
 4/5 anonim válasza:
Én csak sima vizsgálatra mentem ,meg kisebb műtétre , de nagyon jó orvos :)
2014. okt. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már nagyon régi a kérdés, de szeretném leírni a tapasztalataimat a doktor úrral kapcsolatban. 2015 óta jártam hozzá, mindig csak a szokásos cytológiai rákszűrésre, tehát eddig nem volt sok folgalkozni valója velem. Most azonban panaszokkal kerestem fel. Borzasztóan lekezelő volt, a panaszaimat elbagatelizálta. Magánrendelésre mentem (nem kevés pénzért) és még ott sem volt hajlandó alapvető vizsgálatokat elvégezni. Lényegében lerázott egy hüvely tablettával és nem volt hajlandó kivizsgálni a tüneteim okát. Mindezt úgy, hogy 3x mentem vissza hozzá azzal, hogy egyre erőteljesebbek a tüneteim. A stílusa végig arrogáns volt és lekezelő. Három próbálkozás után végül másik orvoshoz mentem, aki egyből felismerte, hogy mi a baj és megkezdte a kezelésemet. Aki teheti, szerintem válasszon másik orvost. Régebben én is meg voltam elégedve vele, de ezek friss tapasztalatok...
2020. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!