Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi volt az első szó/gondolat...

Mi volt az első szó/gondolat amit babátoknak mondtatok a szülest követő pillanatokban? Mikor először kezbefoghattátok?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsiságból... :)
2013. nov. 8. 22:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
53%
Szia szerelmem :)
2013. nov. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%
Szia!
2013. nov. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem az, hogy szia, meg hogy szeretlek:D
2013. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
En sirtam mikor eloszor a mellkasomra tettek. Meg emlekszem alig mertem hozzanyulni akkor mert nem tudtam hogy kell. Ugyetlen voltam.
2013. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyből ahogy kibújt, a hasamra tették. Akkor még eléggé kész állapotban voltam, csak arra emlékszem, hogy a fejét simogattam, és nagyon nehéznek éreztem a hirtelen belapult hasamon a 4kgs gyereket. :) És forró volt a kicsi teste. :) Csodás érzés volt. :) Szerintem ténylegesen csak akkor szóltam hozzá, amikor már túl voltam a méhlepényen is, összevarrtak és véget értek a szenvedéseim. :) És akkor azt mondtam, hogy "Kicsi Benikém!"
2013. nov. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

26 ora vajudas utan amibol kb 2 csak a kitolas volt, azt hittem nem is fogom tudni megszulni...

Amikor vegre a kezemben tarthattam zokogtam, as irastol alig lattam ... o maga a hatalmas barna szemeivel csak nezett ram es mintha vigasztali probalt volna... ettol meg jobban sirtam :D Kozbne pedig ilyeneket mondtam! Szia Kincseeem! DE gyonyoru vagy!!! Anya nagyon szeret teged, nagyon vart mar!! stb .. stb...!! Csodalatos volt :) ♥

2013. nov. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
82%
6os vagyok persze ez mar azutan volt, hogy megmostadtak bepolyaztak. Amikor kibujt es rogton a hasamra tettek nem lattam csak a kislabat es tenyleg nagyon meleg volt a kisteste. csak oleltem es zokogtam :D
2013. nov. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
82%
"Uramisten, de gyönyörű vagy" :-)
2013. nov. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
89%

Akkor én leszek a kivétel. Első mondat:

"Jé, milyen kis csúnyácska, ugye nem marad így?"

Gyűrött volt szegényem, lelapult nózi, maszatos buksi...

Persze nem maradt úgy :)

Babának csak annyit, hogy "szia, de pici vagy!".

2013. nov. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
86%
"hat te rugdostad anyat?"
2013. nov. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!