Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már 2x voltunk "üres járaton"...

Már 2x voltunk "üres járaton" a kórházban, most enyhe vérzés van lehet az esti vizsgálat miatt? Nem szeretnénk több üres járatot honnét tudom biztosan hogy ez már az.38+1 kismama első babás.

Figyelt kérdés

2013. nov. 24. 16:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ha 5 perces rendszeres fájásaid vannak, amik melegvizes zuhanyozásra sem mülik el, vagy elfolyt a magzatvized, akkor menj a kórházba. A legegyszerúbb, ha gyanú esetén felhívod a dokidat vagy aszülézetet, elmondod a panaszaidat, és majd ők megmondják, hogy mi a teendő.
2013. nov. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
A mindkétszer telefonon egyeztettünk a szülésznőmmel és ő javasolta hogy nézzünk rá,biztos ami tuti és persze inkább nyugodjunk meg hogy semmi baj sincs csak már olyan rossz volt kétszer úgy hazajönni hogy még "benntlakó" maradt a Babám.
2013. nov. 25. 05:54
 3/25 anonim ***** válasza:

Jaj, Te szegény... Hogy vagy?

Nekem éjszaka indult a szülés derékfájással, aztán a víz kezdett el folyni.

Milyen tünetek miatt voltál bent kétszer?

2013. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Egyszer szivárgásnak véltük az erős folyást aztán meg fájások de úgy hogy a bal lábam teljesen lezsibbadt és nem akart mulni inkább erősődött.
2013. nov. 25. 21:22
 5/25 A kérdező kommentje:
Hiába első babinál az ember jobban be van tojva hogy nehogy ne ismerje fel a dolgokat időben...
2013. nov. 26. 05:57
 6/25 anonim ***** válasza:
55%

Az biztos, én is nagyon be voltam tojva!!! :) Aztán annál a bizonyos derékfájásnál 100%-ig biztos voltam, hogy mi történik.

Sokszor olvastam itt, hogy honnan fogják tudni, hogy "ez már a szülés kezdete" és írták mindig rá, hogy "ne aggódj, tudni fogod". Nem hittem én sem... de tényleg így van. :)

Kérlek írj majd, ha bármi történik, nagyon szorítok értetek!!!!!! :) (És egy kicsit irigykedem is, mert csodálatos érzés, amikor Rád rakják a babát... és utána meg amikor az apuka kezében van... jajjj :) :) :))

Kitartás, már nem sok van hátra! :D

2013. nov. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Igen èn is rengeteget olvasom már a témàt hogy honnèt fogom tudni :-) meg sokszor attol paràzom hogy biztos èpp utcàn fog elkapni a szülés :-) tegnap egèsz nap sütöttem főztem :-) ilyenkkor olyan lassan telik az idő. Ha lesz valami irok mindenképp. :-)
2013. nov. 26. 08:53
 8/25 anonim ***** válasza:
Naaaa? Van babaaaa? :)
2013. nov. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:

Én is remélem minden rendben van. Rossz az a várakozás, mert olyan "tehetetlennek" érzi magát az ember.


Sok sok erőt és kitartást kívánok a szüléshez, meg ezekhez a rosszullétekhez.. Durva...


De szerintem a pici mindenben kárpótolni fog!


Én még nagyon messze vagyok a végétől, de én is tartok tőle, hogy felismerem-e hogy most mikor is kell indulni. :)


Összegezve: Hajrá a babához! :)

2013. nov. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

A babi még mindig a pocakomban van... nagyon jól érzi magát, és ma voltunk dokinál és azt mondta hogy még mindig nincs eléggé lennt, a ctg-n se látszódott komolyabb méhösszehúzódás, és a méhszáj is teljesen zárt :(

szóval ez van, előbb utóbb csak elindul...

2013. nov. 28. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!