Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uzsoki vagy Szent Imre jobb?

Uzsoki vagy Szent Imre jobb?

Figyelt kérdés
Van olyan, aki mindkét helyen szült? Milyen volt? Előnyök és hátrányok érdekelnének.

2014. jan. 3. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is e között a kettő között vacillálok kiegészítve a János kórházzal

Szent Imréről mostanában nagyon sok negatív élményt olvasok,mióta új vezetés van.

Uzsokiról viszont annál jobbakat,állítólag nagyon modern,felújítva minden..

2014. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szent Imre kórházban szültem! Nos, én teljesen meg voltam vele elégedve!

-tisztaság

-rendesek a csecsemòsök

-jó fej a védőnő

-türelmesek a szülőszobán

-válaszolnak minden kérdésre

-hangulatos



Ha ott szülnél, kérj külön szobát, mert zavaró ha a másik babája épp nem alszik és sír szegény, Te meg dög fáradt leszel!

Minden reggel hozzák a babákat szoptatni, de mivel gyermekágyas így veled is aludhat!


Gondolom akik rosszat mondtak a kegtöbbje, sznob vagy ott éli ki , hogy neki minden jár!!

Pl mikor ott voltam, egy anyuka fel volt háborodva, hogy nincs wc papír!! Vinni kell....


Én tényleg pozitív élményekkel távoztam!

2014. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. jan. 6. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális e de azért le írom az én véleményem. A Szent Imre baba barát ott nem szépek a szobák, nem jó a kaja, kicsit koszos is , viszont szakmailag és emberileg nagyon jók. Uzsoki nagyon szép (ott szültem) tiszta, szép, rendezett, ha választott dokid van akkor a szülésig és szülés közben jó az ellátás is (az orvos részéről), de utána minden egyes orvosi kérdésért, babaellátási tanácsért, babával és magaddal kapcsolatos információért könyörögni kell, járkálni és kérdezni míg végre segítséget kapsz. Nővérem a Szent Imrében szült, én Uzsokiban. Nekünk az Uzsoki volt közel végül azért döntöttem emellett, no meg egy picikét a modernsége miatt is. Végül is minden jól alakult, de "lábamat lejártam" mire egy egy információhoz hozzájutottam pl. a babám köldökének kezelése. Pénteken reggel szültem, hétfőn jött a szoptatási tanácsadó, a védőnő stb. Mondanom sem kell hétfőre már mindent tudtam a baba ellátásáról szóval semmit nem ért a hétfői "oktatás" bezzeg pénteken senki nem jött segíteni semmiben, szobatársam mutatta meg amit tudni kell. A Szent Imrében elvileg ilyen nincsen. wc papír egyikben sincs, extra tisztaság egyikben sincs, szülőszoba mind a kettőben szép, szülésznő mind két helyen lutri milyet kapsz.
2014. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az Imrében szültem 3x, és nekem nagyon jó élmény volt mindháromszor. A szülés is jó volt, szépek- tiszták a szülőszobák, a doki, szülésznő is jó volt, kedves, határozott, nekem nagyon bejöttek.

Gyerekágyas rész szintén. Én ajánlom!! :)

2014. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
először a szent imrében szültem-tisztaság,rend,és kedvesség volt a jellemző-másodszorra a honvédban-mert a szent imre nagyon messze volt-és nem vállaltam a sok autókázást.az uzsoki is szimpi volt-ott szült a sógornőm.szerintem a szülésznő a legfontosabb-ő segit a legtöbbet-ha van fogadott-érdemes megnézni,hova tartozik
2014. jan. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!