Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyivel nyertéte...

Szülés után mennyivel nyertétek vissza az errdeti súlyotokat? Aki 15 kiló felett hízott.

Figyelt kérdés
17 kilót híztam terhességem alatt, 3 hete szültem tegnap rá mertem állni a mérlegre és 3 5 - 4kiló még van belőle. Mennyi idő lehet mire lemegy ha szoptatok is közben? Diéta kilőve, sportolni még energiám se lenne.
2014. jan. 13. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
max.1 hónap és ledobod.
2014. jan. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18kilót híztam (sok volt a víz) ,talán szülés utáni első hónapban már lement minden, igaz,hogy a hasam, kb 4-5múlva lett majdnem olyan mint régen!
2014. jan. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én semmit nem diétáztam, csak szoptattam, Kb. 9 hónappal utána a régi volt a súlyom az első két gyerek után, a harmadik után még hamarabb is.

20-22-13 kg-ot híztam. (Utolsóval diétáztam terhességi cukor miatt)

Aztán meg még kevesebb lettem. Most 49-50 kg vagyok, ez 6-7 kilóval kevesebb, mint az első terhesség előtt. Egy-kettő jöhetne fel, de nem jön. Már több mint másfél éve szültem az utolsót.

2014. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat! :) rajtam amúgy is volt plusz így nem bánnám ha több menne le!
2014. jan. 13. 13:55
 5/11 anonim ***** válasza:
25 kg-ot szedtem fel a terhesség alatt, amiből csak a magzatvíz volt víz, én nem vizesedtem egyáltalán. 2 hónappal szülés után már csak +3 kg-mal voltam több, mint a kezdősúlyom (de ezt direkt tartom, mert elég soványka vagyok, és rámfér ez a pár plusz kg). Semmi diéta, semmi edzés, csak úgy szépen magától lementek a kilók.
2014. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát én most kilógok a sorból. 20kilót híztam most 21hós a lányom és még 12 mindig rajtam van. Rengetegszer nekiálltam fogyni de sajnos idegességemben mindig kajához nyúltam. Nagyon stresszesen éltem meg ezeket az időket. most érzem kicsit nyugodtabbnak magam most láttam neki megint sokadszorra de most érzem magamban az elhatározást.
2014. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én 21 kg-t híztam, vizesedtem is eléggé. Szülés után 4 nappal, mikor hazajöttünk, 10 kilóval voltam kevesebb és mire a fiam 8 hós lett, ugyanannyi voltam, mint terhesség előtt. Úgy, hogy annyit ettem, mint várandósság előtt, szóval semmi diéta. De mivel sokat szedtem fel, meg a pocim is hatalmas volt, azért a hasam nem olyan mint régen, picit megereszkedett a bőr, ami nem tartja laposan a kis hájat :D és csíkjaim is vannak. De nem olyan vészes az egész.
2014. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2 hónappal később 5 kilóval kevesebb voltam mint hat hetes terhesen, 15 kilót híztam. Nem diétáztam, nem sportoltam.
2014. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én is csíkosodtam rendesen,de majd halványodik. Hasam olyan mint volt, szerencsére úgy oszlott el rajtam a felesleg, hogy mindenhova jusson. Ez alkatfüggő is lehet, hogy ki mennyit? Vagy genetikus, ha a mama és anya vagy tesó leadta akkor nekem is menne?
2014. jan. 13. 17:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Vagy genetikus, ha a mama és anya vagy tesó leadta akkor nekem is menne?



A genetika azt jelenti, hogy hetedíziglen örökölsz, vagyis nem csak anyukádtól, vagy nagyidtól, hanem mindkét ágon bármelyik felmenődtől hét generáción át, és a nagyobb részét valószínűleg nem is ismered ezeknek már...

2014. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!