Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki hasonló helyzetben volt,...

Aki hasonló helyzetben volt, mi a tapasztalat: ha évekig szélsőségesen erős görcseim voltak menstruációkor, tényleg könnyű és gyors szülésre számíthatok?

Figyelt kérdés
Ugyanis az orvosok akkoriban ezzel vigasztaltak (habár akkoriban ez nem tűnt túl vigasztalónak). Szélsőségesen erős alatt azt értem, hogy akár 7-8 órán át tartó ritmikus fájdalom, amit nagyon erős vérzés kísért, hányással és hasmenéssel fűszerezve. Ez mindig az első napon jelentkezett. Olyan is volt, hogy elájultam a fájdalomtól. Semmilyen tabletta nem segített, néha az injekció sem. Az orvosok szerint túl erős méhösszehúzódások miatt voltak, így "edzett" vagyok, emiatt gyorsan és könnyen fog menni a szülés. De én félek, hogy a szülés még ennél is rosszabb lesz.
2009. dec. 4. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is ilyen volt a menstruációm, szóról-szóra és én is a könnyű szülésben bíztam, de nekem nagyon fájt. nem elijeszteni akarlak, lehet neked könnyebb lesz. Legalábbis azt kívánom!
2009. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!

Szerintem semmi összefüggés sincs a kettő között. Engem is ennyire megviselt a menses, most szülés után is sajnos....a szülés sem volt egyszerű, de nem írom le mert előtte állsz. Szóval a válaszom NEM. De ettől még neked lehet könnyű szülésed!Sok sikert!!

2009. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Aha én is így vagyok,de nekem nem csak az első nap ilyen és én nem ájulok el,mert olyan erős fájdalom csillapítót szedtem,hogy kiütött egy életre:D

Igen,megedződtél,én nem:DMeg is halok 24én:DS


Ada és Abi

2009. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont ilyen mensim volt az első szülésem előtt.Iszonyú volt,de az első szülésem is.Viszont azóta nincs görcsöléses problémám.A mennyiség 30 fölött kezdett változni.8 hónapja szültem és most "kellemesnek" mondhatom fájdalom és mennyiség szempontjából.
2009. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát... nem hangzik túl bíztatóan. Azért köszönöm.
2009. dec. 4. 22:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én sem foglak megvigasztalni. Én ugyanúgy voltam mint Te minden mensinél, és rengeteget kínlódtam az első babával,míg végre megszületett.De utána már nem volt menstruációs görcsöm, a második szülés pedig már jóval könnyebb volt. A harmadik meg lassan kiderül milyen lesz.:-)
2009. dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!