Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Zalaegerszegen van olyan...

Zalaegerszegen van olyan orvos, aki támogatja a háborítatlan szülést?

Figyelt kérdés
Van olyan orvos, akinél nem rutin a gátmetszés, az oxitocin, burokrepesztés és esetleg a kitolásnál a testhelyzetet engedi szabadon megválasztani?
2014. febr. 17. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla sajnos. Kettőt szültem eddig Zalaegerszegen, de igazából a szülésznőnek köszönhetem az "engedményeket", amiket a rutin ellenére sikerült elérni (gátvédelem mindkét alkalommal, a másodiknál alacsonyabb szintű oxi-adagolás, vajúdás közben nem kellett feküdnöm hanem állhattam, kb ennyi). A másodiknál a dokinak két dolga volt összesen: burkot repesztett, majd amikor megszületett a burok, odanyújtotta a szülésznőnek a tálat, amibe beletette. :) :)

Most várjuk a harmadikat, és nagyon sokat vacillálunk, mi legyen, hogyan legyen, mert most már végre szeretnék az elképzeléseim szerint szülni, burokrepesztés, oxi, rivaldafény, hanyattfekvés meg minden ilyesmi nélkül.

2014. febr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt meg tudnád írni, hogy ki volt a szülésznő? Esetleg ő nem tud olyan orvost ajánlani, aki legalább egy kicsit háttérben marad, és nem akar mindenáron vágni, oxit folyatni? Már a félsiker is több lenne a semminél. :-(
2014. febr. 17. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!