Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meg lehet kérni az orvost,...

Meg lehet kérni az orvost, hogy válasszunk időpontot és akkor indítsa a szülést?

Figyelt kérdés

Mindenképpen indítva leszek szerintem mert meszes már eléggé a lepény és mondta is az orvos,hogy valószínüleg ez lesz.Jövő héten be is fekszek,mert terhességi cukros vagyok,de ha megkérem,hogy válasszunk időpontot és ne várjuk meg amíg már esélyes a károsodás,akkor szerintetek van erre lehetőség,hogy pl. azt megbeszéljük vele,hogy akár már azon a héten megindítson,amikor befekszek?

Nem türelmetlenségből és nem is azért mert már túl szeretnék lenni rajta,de inkább ezt szeretném mint hogy a babámnak akármi baja legyen. Szombaton leszek 38 hetes.



2014. febr. 17. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen szerintem meg lehet beszélni.
2014. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bizonyos határokon belül meg lehet beszélni, amíg nincs baja a babának.
2014. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Beszélj az orvosoddal.
2014. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is meg tudtam beszélni vele a programozott császárt. Ha van orvosi indoka, szerintem bele fog menni.
2014. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért, szerinted ha nem szólsz, hogy szeretnél azelőtt szülni, mielőtt baja lesz a babának, akkor ezt az orvos magától nem teszi meg?
2014. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor megpróbálom vele megbeszélni! Gondolom,hogy nem hagyják,hogy baja legyen,legalábbis direkt biztosan nem,de azt sem szeretném,hogy az utolsó pillanatig hagyják. Egy rokonom kislánya is oxigénhiányos lett enyhén,mert csak hagyták,hagyták aztán már mire megindították kiderült,hogy már majdnem baj lett belőle.Ha nem lennék cukros és ez miatt nem öregedne jobban a lepény,akkor nem aggódnék ennyire.
2014. febr. 17. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!