Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A napokban születik 3. babám....

A napokban születik 3. babám. Az első kettőt elég gyorsan megszültem, jó lenne most is így. Ma viszont megijesztettek, hogy semmi garancia arra, hogy a 3. szülés is könnyű lesz. Akinek van tapasztalata ez ügyben, megosztaná?

Figyelt kérdés
2014. febr. 17. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! A harmadik szülésem volt a legkönnyebb. Szinte fájdalmatlan volt. 3 óra alatt megszültem, igaz oxival...


Könnyű szülést neked, írd majd meg a tapasztalataid :)

2014. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom az első kettővel is ijesztgettek. Soha nem lehet amúgy tudni, de szerintem sokkal jobb esélyekkel indulsz,mint mások, akik már az első kettővel is rengeteget szenvedtek. Én azt hallottam, hogy a 2. nehezebb. Tapasztalatom nincs. De szerintem nyugodtan lehetsz optimista.
2014. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a második volt a legnehezebb. A harmadik sem volt könnyű, de könnyebb volt mint az első. Ez sok mindentől függ. Azt gondolom mivel kettő már van, nem sokat ültél pihentél a kettő mellett. Így minden esélyed meg van a könnyebbre. Szerintem.
2014. febr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! Bár lenne igazatok. Majd beszámolok róla!:)
2014. febr. 18. 18:02
 5/10 anonim ***** válasza:
majd írj :) mire vagy kiírva?
2014. febr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én januárban szültem a harmadikat. Ez volt a leggyorsabb és talán a legkönnyebb. Az igazán komoly fájásoktól számítva egy óra volt.

Harmadszorra is könnyű szülést kívánok Neked!

2014. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! Március 1. a nagy nap.:)
2014. febr. 19. 13:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Még egybe? :p
2014. febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! 24-én megszületett a pici fiam,3630 gr-mal, 54 cm-rel,ő lett a legnagyobb.:) A szülés viszonylag ugyanannyi idő alatt zajlott le,mint a másik 2-vel,röpke 2,5 óra alatt,de talán ezt viseltem a legfegyelmezettebben. Ahogy próbáltam a fájás közben arra gondolni,hogy engedjem kifelé a babyt,nem befeszíteni,nagyon gyorsan megették a tolófájások.

Köszönöm a biztatást mindenkinek!

2014. márc. 4. 05:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! Jó babázást :)
2014. márc. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!