Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek milyen 2014-es tapasztal...

Kinek milyen 2014-es tapasztalata van a kistarcsai kórházról (Flór Ferenc)? Baba nálam lehet-e mindig, lemossák-e a magzatmázat, megszoptathatom-e a szülőszobán stb? Minden érdekel, szülésznők, dokik is, ha pozitív, név szerint is.

Figyelt kérdés

2014. febr. 19. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 2010-es, egy 2013-as tapasztalatom, 2014-es majd júliusban lesz. Én csak jót tudok mondani. nekem mindkét szülésem eddig ami volt olyan, mintha szállodában lettem volna. Baba nálad van mindig csak fürdetni kell elvinni a csecsemősökhöz, de vissza hozzák ők és addig te le tudsz zuhanyozni és rendbe tenni magad. Megszoptathatod a szülőszobán mert rögtön oda adják neked és utána lemossák és felöltöztetik. Utána a 2 órás megfigyelés alatt is veled van meg a férjeddel ha bemegy. Nekem eddig mind a 2x bent volt. Dokikról, szülésznőkről és ápolónőkről is csak jót tudok mondani.
2014. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az elozo valaszoloval teljesen egyetertek csak jot tudok mondani a korhazrol.2013 vegen szultem ott es tenyleg ugy erzi az ember magat ott mintha szallodaban lenne,nagyon kedves mindenki :)

Egyből oda adják a babát szopizni, és nekem kulon tetszett az ,hogy vegig velem volt a baba.

Szülésznőt Makarászné Andreát,orvost pedig Magyar Andreát tudom ajánlani.

2014. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia Én január végén szültem.Akit nagyon tudok ajánlani az a Krasznai Zsuzsa És a Rajnai Attila .A Krasznai Doktornő végezte végig a terhesgondozást úgy hogy nem is fogadott orvosom volt és úgy bánt velem mintha fizetnék neki.Rezidens de nagyon alapos ráadásul nekem komplikációk sokasága volt a terhességem alatt.Császáros vagyok.A szülésznőknél a Kosdiné őz Katalint tudom ajánlani és van az Anikó de neki sajnos a vezeték nevét nem tudom.Ami negatívum ,hogy hiába vannak jó orvosok és kedves ápolók csecsemősök.Mindenben a maximumot kaptam.De a kisfiam súlyos ótvarfertőzést kapott a kórházban!!! 9 naposan A heim Pál kórházban kötöttünk ki raktam kivül még 4 császáros anyukával a flórból.8 napot voltunk ott szegény vénásan kapta az antibiotikumot gennyes sebek voltak a testén lefogyott és ennek hála nem tudott úgy szopizni és elapadt a tejem. Legyengült az immunrendszere és 3 hónaposan esett le a köldökcsonk.Már azt hitték immunhiányos.Én ennek ellenére nem neheztelek a kórházra Még igy is csak ajánlani tudom őket.
2014. máj. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem tudom mennyire aktuális még a kérdés, nekem csak rossz tapasztalatom volt Kistarcsán. Márciusban szültem. A fogadott dokim sehol sem volt amikor esett a babám szívhangja, a szülésznő szintén eltűnt és a férjem ment ki szólni, hogy gond van... Rátekeredett a köldökzsinór a babómra és végül császároztak. A babát nem adták oda, azonnal megmosdatták és alig láttam a műtét után. A nővérek és a csecsemősök nagyon bunkók voltak, az osztályon a higiéniai körülmények borzalmasak. Én csak azért kértem a kétágyas szobát, hogy legalább tiszta wc-re mehessek... Hát a szoba nem érte meg az árát (minek a plazmatv? egy pelenkázónak jobban örültem volna).

Bababarát kórháznak mondják magukat, de szerintem egy kicsit sem az. A tejem csak 10. napra jött meg, a gyerekem már sárgult, amikor kértem tápszert és kiakadtak, hogy milyen anya vagyok, amiért nem próbálkozom szoptatni. (Próbálkoztam én, de nem volt tej, a baba éhes volt és a mellem meg már szétrágta szegény és véres volt) Szerintük így is lehet szoptatni. A lényeg, hogy én soha többet nem szülnék ott és nem is ajánlom senkinek. Örülök, hogy sok a pozitív vélemény, remélem neked is csak jó élményed lesz!

2014. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!