Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3111es mehszajertekkel konnyeb...

3111es mehszajertekkel konnyebb szulesre szamithatok? 39 hkm

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lehet elöre tudni, nem egy ismerösöm 2 óra alatt kitágult teljesen zárt méhszájból és meg lett a baba hipp hopp, van akinek meg valamennyire nyitva volt mégis nehéz szülés volt.
2014. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak. Egyén függő. Én 7 hónapja szültem ,36. héttől 2100, majd 2110 volt az értékem. 39+1-re hajnalban elfolyt a vizem. Bementünk a kórházba, a dokim csak annyit mondott, mikor meglátott, hogy nekem még nem kellene itt lennem, mert sehogy sem áll a helyzet lent. Aztán megtudta, hogy folyik a vizem, így muszáj volt jönnöm. Kaptam tabit, ami érleli a méhszájat. Sikerült is 1 perces fájásokat generálnia a semmiből, oxit nem kaptam :) 4 óra szenvedés után szűk két ujjnyi voltam még mindig. Bár már azt hittem nem lesz vége... Majd jött egy koktél csípőbe, ami hatására 1,5 óra múlva már babáztam. Tehát elég egyénfüggő. Nálam rájöttem,hogy ez az érték nem változik gyorsan, én nem olyan génekkel rendelkezem :(
2014. febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 1222-es méhszájjal rendelkeztem a 36. héttől, a 38. héten szültem, és kínkeservesen lett meg a 4 ujjnyi tágulás, az is labda és orvosi kézzel rásegítés árán. De sajnos más okok miatt nem tudtam természetesen szülni, császár lett. Úgyhogy egyáltalán nem biztos, hogy könnyű szülés lesz. Vannak akik egy bizonyos ujjméretre kitágulnak könnyen, onnan viszont sehová tovább, vagy csak nagyon nehezen.

De szorítok, hogy könnyű szülésed legyen!:)

2014. febr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bizzunk benn, de sajnos barmi lehet. A csaj mellettem aki szult 8cm-nel allt le, es csaszar lett neki.
2014. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a 3111 még nem garancia semmire. Szüléskor el kell jutni 1444-ig. Könnyű szülést!
2014. márc. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, én 1333-mal mentem be a kórházba, amikor elfolyt a magzatvíz. Mindenki örült, hogy végre egy könnyű szülés lesz, egy-két óra max. Na, ehhez képest, több mint 10 óra vajúdás, kézzel tágítás, több órányi oxi-infúzió után: császár. Ok: elsődleges fájásgyengeség, téraránytalanság. Egy ismerősömnek feküdnie kellett végig, veszélyeztetett volt, kis vékonyka, három óra alatt megszült, minden komplikáció nélkül. Teljesen alkat függő és beleszól még a gyerek mérete, hogy hogyan illeszkedik be.
2014. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!