Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek kialakult szülés után...

Nektek kialakult szülés után inkontinencia? Elmúlik magától? Hogyan lehet ezt gyógyítani?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2014. febr. 27. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos igen.

Nem múlik el magától, gátizomtorna, intim torna szükséges hozzá, hogy helyre álljon, ilyenkor ugyanis a gátizmok meggyengülnek. Én a kriston féle intim tornát csinálom, dvd alapján tanultam meg, de vannak tanfolyamok is. Minél hamarabb állj neki, jobbulást :)

2014. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem egy hétig volt, de elmúlt, most olyan, mint régen...


amúgy:

kriston intim torna, olvasd el a könyvet (valahol még a neten is láttam... lehet, ncore, vagy mek ?) de amúgy is érdemes alulra edzeni.

ha súlyos, orvost keress meg ezzel, az a legtutibb.

2014. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első szülésem után lett, szerencsére csak akkor jelentkezett problémaként, ha ugráltam, futottam, táncoltam, lovagoltam, szóval ilyen "rázós" mozgásformákkor. Kb 10 hónap után múlt el teljesen, különösebben nem csináltam vele semmit, azaz én pl eléggé ellébecoltam az intimtornát is...
2014. febr. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is most küzdök vele, 6 hete szültem, megnyugtat, hogy vannak sorstársak, én is Kriston Andira nyomulok, remélem segíteni fog.
2014. febr. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is 6 hetes szültem.
2014. febr. 28. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!