Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40 hetes kismama vagyok, a...

40 hetes kismama vagyok, a szülés közeledtét jelezheti a többszöri,1 órán belüli deréktáji görcs, szurkálás? Ez már fájásnak számit, hasi fájdalom nélkül is?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, nem törvényszerű a hasi fájdalom. Mennyire gyakoriak?
2009. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát teljesen össze vissza jön 10 -20-8 perc,de azóta már keményedik is a hasam.Hátha beindul ma még,abban bizom.Ugyanis,ha nem akkor hétfőn be kell feküdjek.
2009. dec. 12. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, nekem is össze vissza jöttek a fájások... Könnyű szülést!
2009. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, szurkolok nagyon, hogy ez már az legyen!! Szerintem ha már keményedsz, akkor készülődj!!!

Könnyű szülést és jó babázást!! :):)

2009. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen!

Sok sikert és majd jelentkezz, hogy mi lett a vége!

2009. dec. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez már jelzi a végét, reméljük, a rendes fájás is hamarosan beindul, ilyesmi sokszor naokig is eltarthat, de sokan fájdalom nélkül jutnak el 1-2 ujjnyi méhszájig. Lehet, hogy te is épp ebben a fázisban vagy.
2009. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Örömmel tudatom veletek,hogy dec.15-én reggel 8.53-kor megszületett a kisfiam.Igaz inditani kellet,de már bő 2 ujjnyi voltam,6-kor inditottak,viszonylag hamar meglett.4070 gramm,és 58 cm lett az én pici Leventém.
2009. dec. 22. 10:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Szép hosszú fiúcska!

Sok boldogságot nektek!

2009. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!