Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet, hogy nem is akkor...

Lehet, hogy nem is akkor kellett volna szülnöm?

Figyelt kérdés
Nem friss a dolog,de sokszor eszembe jut ez a kérdés,mert nem voltak fájásaim.Semmi,sehol,semmikor.Sztk alapon jártam egy nem túl elhivatott nőgyógyászhoz és azt mondta,hogy mivel faros és első baba,ezért ahogy beindul a szülés siessünk a kórházba császáros szülésre.39.héten este 22 körül éreztem a rendszeres összehúzódásokat fájás nélkül.A Szent Imre kórházba mentünk Dr Nyulasi Gábór volt az ügyeletes.Megvizsgáltak,fölvették az adatokat,gépre tettek hogy megnézzék az összehúzódásokat.Végülis megcsászároztak 3.15-kor anyuka lettem.

2014. márc. 2. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nemèrtem...ha nincs fájàs nem nyilsz...akk nemtudod megszülni....ja és faros babàt se....

Mi a kérdès??

2014. márc. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
És mi a probléma? 39 hetes voltál és valószínű erősödtek volna a fájások...
2014. márc. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem voltak fájásaim(EZ AZ ami miatt sokszor eszembe jut a kerdes),csak összehúzódások.Nem lehet,hogy csak jósló volt és lehetett volna várni még?Lehet hogy ki tudtam volna hordani időre?Mondjuk kicsi vagyok,de a baba is kicsi volt.

Most ott vagyunk,hogy lehet,hogy éretlen idegrendszeri működése van és ezért jött elő bennem megint ez a szülés dolog.

2014. márc. 2. 15:01
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon szupi, hogy a nevét is kiírod, kvázi becsület sértés kategória.

Nem mindegy mikkor császároznak, az a lényeg egészségesek vagytok.

2014. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az órvos nevét azért írtam ki,hátha valaki tud róla írni valamit.Egyébként én nagyon normális dokinak tartom és a viziten is mindig dicsérték a sebet,hogy szépen dolgozott.Az sztk-s doki nevét direkt nem írtam ki.
2014. márc. 2. 15:11
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Összehúzódás = fájás, csak úgy mondom.
2014. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ha bármiféle idegrendszeri probléma felmerül, az nem azért van, mert 39. héten született, ez nem koraszülés.
2014. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A 39. hét bőven benne van az "időre" született kategóriában. A 37 héttől nem koraszülött. Tehát ha bármi gond van, nem azért van, mert nem vártak még 4-5 napot.
2014. márc. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2 gyereket szültem, mindig csak az utolsó 2 órában voltak fájásaim, előtte csak keményedtem. Egyszerűen nem éreztem mást. Egyébként nem értem a problémádat, gond volt közben?
2014. márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azon sirsz mert 39.heten szultel csaszarral? Itt 1-2 het megy +- ba mert nem tudni pontosan mikor fogant. De konyorgom ekkora terhessegi idonel kizart h nem lett volna kifejlodve az a gyerek!

Kepzeld 36 hetesen lettem megcsaszarozva, kereken meg egy honap volt a szulesi idopontig. Makk egeszseges kislanyom lett, igaz kicsike volt 2700g es 47cm , elmult egy eves es rengeteg mindent hamarabb csinalt mint ahogy a "nagykonyv" szerint irva van!

Feleslegesen idegesited magadat ezzel.

2014. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!