Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol lehetne kideríteni hogy...

Hol lehetne kideríteni hogy melyik orvosnál születtem? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne hogy a Margit kórházban melyik orvosnál születtem 22éve! Fiamat is ott szültem.Fura kérdés,gondolat tudom! Szüleim meghaltak így nem tudom tőllük megkérdezni ïgy hol deríthetném ki? A Szent Margit rendelőbe ki van téve orvosokról kép,anyám amikor élt mindíg mutogatta kinél született a hugom. 22/L
2014. márc. 20. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Hívd fel a szülészetet és a nővérek útbaigazítanak, mert ők tudnak mindent.
2014. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
*tőlük
2014. márc. 20. 14:15
 3/10 A kérdező kommentje:
A rendszerben visszamenőleg is tárolnak adatot?
2014. márc. 20. 14:16
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem 30-35 évig visszamenőleg biztosan meg kell őrizni a dokumentumokat...a kérdés már csak az, hogy találsz e olyan valakit, aki feltúrja az archívumot, hiszen azok csak papírformában készültek abban az időben...egyszerű kíváncsiságból nem hiszem, hogy szánnak rá időt.
2014. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha írásban kéred a kórházat, akkor ki fogják neked adni ezeket az adatokat!
2014. márc. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát így szerintem sem! Az a rossz hogy miután meghalt anyukám,azóta mindenféle kérdés van bennem amire ő tudna válaszolni. Ez is egy a sok közül :-)
2014. márc. 20. 14:26
 7/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálom,köszönöm nektek a válaszokat!
2014. márc. 20. 14:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem simán tudnak segìteni!

Én a Rókus Kórházban születtem, és az érdekelt, hány óra-hány perckor születtem, mert anyukám keverte a tesóméval. Mondták, hogy az irattárba menjek. Elmondtam, mit szrretnék, és előszedték a kórlapot, anyukám és az én csecsemős zárómat, ápolási lapokat... Minden gyönyörűen dokumentálva volt (ahhoz képest, h én a szülés után pár mondatos zárót kaptam) mikor hány ujjnyi méhszáj, negyed óra pontossággal az események, nekem mikor adtak teát, stb... És minden papìrt, ami érdekelt, lefénymásoltak nekem.

Megadtam a tesóm adatait is, és mondták, hogy előkeresik, csak személyesen kell érte mennie.

Szóval nem vagy olyan idős, és a kórház nem szűnt meg, ìgy biztos őrzik még a papìrokat.

2014. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szent Margit kórház jogi irodájának írj.

Név,pontos születési dátum legyen benne.

50 évre visszamenőleg kell őrizni az orvosi dokumentációt.

Felbélyegzett válaszborítékot is mellékelj.

De első körben egy tájékozódási email is hasznos lehet.


info@sztmergit.hu

2014. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na,akkor még egyszer az email cím-remélhetőleg elütés nélkül:


info@sztmargit.hu

2014. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!