Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy héttel kisebb a babám...

Egy héttel kisebb a babám mint kellenne ezt a genetikai ultrahangon mondta a doki, nem írta át a szülés időpontját és el is felejtettem rá kérdezni, aki volt igy a kiirt időre jött a baba? 23 hetes kismama

Figyelt kérdés

2014. márc. 29. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggód úgyis akkor jön amikor akar.Én mind a 3 gyermekemet 41 betöltött héten szültem.Egy hèt ide vagy ada nem számít.Nem tudják annyira pontosan kiszàmolni.
2014. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyen fiatal korban gyorsan behozzák a lemaradást, pláne hogy csak hozzávetőleges adatok a referencia értékek is. Lehet 32 hetesen egy héttel nagyobb lesz,mint az átlag baba.

Mivel elég ritkán jönnek időre a babák-napra- lényegtelen az a pár nap. Vagy van vmi programod?:)

2014. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En 10 nappal vittem tul. Mindig azt mondtak, hogy szabvany gyerek, 3kg feletti lesz, erre 2,8 lett. Nem lehet adni ezekre az ertekekre.
2014. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is pont egy héttel volt kisebb ilyenkor a babám, a végén 4héttel volt kisebb mint kellene (bár nemtudom,hogy mihez viszonyítottak,mert ismerősömnek is pont ekkora babája született és neki nem mondták,hogy kisebb mint kéne. 2700grammal született). Végül megcsászároztak,mert nem akart megszületni, nem indult be a szülés!
2014. márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alexa+Hédi válasza:

Nekem vegig azt mondtak, hogy kicsi babam lesz, a 30. het korul mar 2 hettel volt kisebb, mint a "kivanatos". Vegul 3 nappal a kiirt utan szuletett a lanyom, 3330 grammal, 54 centivel, ugyhogy teljesen normalis meretu baba lett, es a szules idopontja sem tert el nagyon a kiirastol.

A szules idopontjat meg UH alapjan szerintem ritkan valtoztatjak, a terminus az utolso menstruacio elso napjatol szamitott 280 nap. A babak nem egyforma utemben fejlodnek, konnyen lehet hogy par het mulva mar nyoma sem lesz "lemaradasnak". :)

2014. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg nyugodtam:-),igazából csak egészséges legyen semmi más nem számit!
2014. márc. 29. 15:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem a 24. héttől kisebbnek lett mérve a BPD alapján. A combhossz meg elkezdett a koruknál nagyobb lenni. A végére DPD -3 héttel, combcsont +2 héttel tért el. Időre születtek 3.5 kilóval, 53 és 55 centivel. Fejkörfogat 34 cm átlagos, de a lábuk tényleg hosszabb az átlagnál.
2014. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!