Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen állapotok vannak...

Milyen állapotok vannak mostanság a Péterfy S. utcai kórházban?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon sok rosszat hallottam mostanában a kórházról, főleg a vezetésről. Kevés az orvos, őrültekháza van, nem figyelnek oda a kismamákra.

Felvilágosítana valaki, hogy érdemes mégis ott szülni, vagy inkább keressek másik kórházat? (Júliusra vagyok kiírva)



2014. márc. 31. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a nagyot ott szültem, de az már két éve volt.

Még az alapítványi szoba is koszos és büdi volt :( A személyzetre sok rosszat nem tudok mondani, mondjuk túl sok jót sem.


A kicsit most júniusban az Istvánban fogom szülni, de nem a személyzet vagy a kórház fizikai állapota miatt, hanem mert a Péterfy egy viszonylag konzervatív hozzáállású kórház, természetes náluk, hogy beavatkoznak a szülés folyamatába (burokrepesztés, oxitocin, stb.)

2014. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, engem a mai helyzet érdekelne leginkább, hogy maradjak, vagy váltsak.
2014. márc. 31. 14:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nem ajánlom ezt a kórházat.Bátran keress másikat!A kórház állapota még egy dolog,de az ami ott van,nem ajánlom senkinek.Nagyon rossz tapasztalataim voltak az orvosokkal.
2014. márc. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak rossz tapasztalataim vannak(kb.4 hónaposak),szerencsére még időben változzam.

Az orvosok tényleg kutyába sem nézik az embert,és nagyon elvárják(mondhati természetesnek veszik) a nem kevés,előre kifizetett hálapénzt.Az állapotok pedig tényleg szörnyűek,szerintem már a kórházak közül is kevés van,amelyik így néz ki(olyan koszos wc-t manapság már a máv vonatokon sem látni..)

2014. márc. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ez elég elkeserítő. Vajon a vezetőség tud erről?

Én terhesgondozásra járok oda, de van, hogy orvos csak a 4 órás rendelés végére jelenik meg, ott váratják az anyukákat.

2014. ápr. 1. 09:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos,szerintem tud.

Legalábbis velem a leglekezelőbb doki az osztályvezető,Asbóth doktor volt..

2014. ápr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez azért nagyon elszomorító.
2014. ápr. 2. 08:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Az elsot az Istvanba szultem, el kell keseritenem ez elso hozzaszolot, hogy akaratom ellenere kaptam az oxit, pedig anelkul is iszonyu fajasaim voltak, res volt burokrepesztes is, aminek az lett a vegeredmenye, hogy fertozest kapott a lanyom. Fogadott orvos es szuleszno melett. Tobbet biztos nem szulok ott.


A Péterfyben most fogadott orvosom van. Egy angyal! Voltam bent egy hetet a korhazban, verzes miatt. Nem a legtisztabb, de ki lehet birni. Az Istvanba is egy hetet voltam a lanyommal a fertozes miatt. A takarito ott is, csak ott mosott fel, ahova epp elert. A Heimpalba is voltam mar a nagyobikkal, egy het alatt 1x sem takaritottak.

2014. ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az a kórház POCSÉK,legalábbis a toxikológia része, bár a pszichiátriai szakrendelés is elég redvás, undorító már a rendelő is, el nem bírom képzelni milyen lehet az osztály. Aki teheti kerülje a környezetet is, ha nem akar baktériumokat!
2014. jún. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne menj a Péterfybe!!!
2014. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!