Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Augusztusban szülök. Kb egy...

Augusztusban szülök. Kb egy hétig leszek bent a kórházban. A párom nem mindig fog tudni bejönni hozzám. Mi lesz, ha nem lesz elég a kórházi koszt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 09:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

haha, na nekem ilyen eszembe se jutott :-D

hát táncsak nem halsz majd éhen :-D

2014. ápr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
3-4 napig leszel bent. Ha nem eleg, akkor majd le sétálsz a büfében es veszel magadnak valamit.
2014. ápr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ahol szülni fogok ott nem főznek valami jó kajákat. Pénzt nem viszek be nehogy meglopjanak. Császáros leszek így egy hétig maradok bent.
2014. ápr. 20. 09:44
 4/17 anonim ***** válasza:
Többször voltam kórházban,(kétszer szültem császárral), volt,hogy rosszul főztek,vagy semilyen íze volt a párizsinak,de megettem, és egyszer sem hozattam be kaját,mert közös a hűtő, és más is belenyúlkál, szobatársaim kajája rendszeresen eltűnt, vagy panaszkodtak,hogy szerintük valaki belenyúlt! Viszont a párizsi miatt vittem be pirosaranyat és így ehető volt a kaja! Kevés soha nem volt az étel inkább több, rendszerint nem tudtuk megenni annyit adtak!
2014. ápr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ezen a klinikán olyan halat adnak ami nincs kipanírozva és büdös, turmixolt borsófőzeléket ami szintén büdös.
2014. ápr. 20. 09:52
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy szülés után nem feltétlen ez lesz a legnagyobb problémád. Sokan kibírják, hogy nem visznek be nekik kaját, talán kibírod majd te is. Kórházban leszel, nem szállodában, talán nem ennek kéne lennie a legfontosabbnak. Ha ez foglalkoztat, szüljél magánkórházba, ott biztos szuper lesz az étel.
2014. ápr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Azért pár ezer forintot vihetsz magaddal, amiből büfében vásárolsz. Illetve én vittem magammal kekszet, rágcsálnivalót, amit szoptatás mellett is lehet enni, mert igazi kis pocok vagyok, egész nap eszek. De nincs barátnőd, rokon, aki vihetne be valamit?
2014. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem kered meg valamelyik csaladtagodat vagy a parodet,hogy ha a parod epp nem tud hozzad majd bemenni akkor vigyenek neked enni?
2014. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 zstimi válasza:
Ha ez ennyire probléma akkor amikor nem megy be a párod miért nem megy be valaki más (családtag, barátnő) és visz neked? Szerintem ez nem nagy kérés feléjük!! Nekem annyian hoztak enni hogy nem is kértem a kórházi kaját!
2014. ápr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én vittem be magammal pilóta kekszet, sós kekszet, műzli szeletet. Semmit nem ettem belőlük, mert sokkal jobban esett a kórházi menza jellegű kaja, amúgy nagyon válogatós vagyok, de ott és akkor megettem, amit elém raktam. Gyümölcslevet hozattam be és babánt. Szerintem vitess be majd magadnak olyan kaját, ami eláll másnapra is, ha ennyire aggódsz, de nem fogsz éhen halni, ez tuti!
2014. ápr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!