Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházba elég a házassági...

A kórházba elég a házassági anyakönyvi kivonat fénymásolatát ha viszem?

Figyelt kérdés

Mert nem szeretném ugye vinni az eredetit!

Meg miket kell még vinni a kórházba mint személyes papirok?

Köszönöm előre is


2014. ápr. 20. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk eredetit kértek, vagyis ahol házasodtunk, onnét kellettkikérni egy hitelesített fénymásolatot, mert le kellett adni.

Személyi, lakcímkártya, taj kátya, adó kártya legyen nálad.

2014. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen!
2014. ápr. 20. 11:17
 3/10 A kérdező kommentje:
De egyébként egy akkor baromság hiszen nyilván az eredetiről másolom le!!
2014. ápr. 20. 11:17
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Igen csak nem lehet régebbi x időnél. Én valahol értem, mert volt férje simán rálehetne különben varrni más gyerekét aztán 4-5 é gyerektartás fizetés után kiderül az igazság talán.
2014. ápr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
300 napnál nem régebbi, eredeti házassági anyakönyvi kivonat kell! A hatályos szabályozás ez, van ahol betartják, van ahol nem. A János kórházban betartják ez tuti... Nekünk is ki kellett kérni egy újat. De illeték mentes, és van ahol online is lehet már intézni, szóval nem olyan megterhelő. Arról meg aztán nyugodtan beviheted az eredetit, a korábbi otthon maradhat...
2014. ápr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A Szent Imrében fogok szülni remélem!!

Már ha persze nem lesz baj!

Nemrég házasodtunk össze nincs 1 hónapja

2014. ápr. 20. 11:45
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
A Szent Imrében egy hónapnál nem régebbit kérnek. Egyébként minden személyes okmány kell (kivéve jogsi, útlevél), nekem egy hete adták oda a listát.
2014. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

"De egyébként egy akkor baromság hiszen nyilván az eredetiről másolom le!!"


És szerinted a hologramos eredetit vagy egy fénymásolatot könnyebb hamisítani?

2014. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

akkor jó az eredeti,ha 300 napnál nem régebbi. ha régbbi,akkor hivatalos másolat kell. sima fénymásolat nem elég.

miaz eredetit vittük,alig akarták elfogadni,pedig decemberben esküdtünk,áprilisban szültem.

2014. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Vidd az eredetit, ha 300 napnál korábban házasodtatok. Egyébként ki kell kérni az önkormányzattól az újat, méghozzá ott, ahol a házasságkötés volt.

A legjobb, ha az édesapa iratait is lefénymásoljátok és viszed magaddal.

Egyébként nem kell féltened, mert a védőnő (vagy aki jön az iratokat intézni), ott, a szobában, előtted fogja kitölteni a papírokat, nem viszik sehová. Ha kész az anyakönyvezés, hazaküldöd.

2014. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!