Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Maternity és Bajcsy kórházról...

Maternity és Bajcsy kórházról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Lehetőleg inkább állami kórházba mennék, mert a magánnak az ára elég húzós. Viszont elég sok fenntartásom van azzal kapcsolatban, hogy mi van, ha nem szülhetem meg a gyerekemet úgy ahogy azt én szeretném.


Ha a Bajcsy kórházat választom, akkor mindenképpen szeretnék fogadott orvost. Magán kórházba egyedül azért mennék, mert félek attól, hogy egy állami kórházban nem figyelnek arra, hogy én hogy szeretnék szülni. Például fölösleges beavatkozások, beleszólnak milyen pozícióba szüljek, alternatív lehetőségeket nem használhatom ki vagy nem adnak EDA-t, ha kérek.


Szeretném szépen megélni és szeretném, hogy az én szükségleteimhez igazodjanak, mert szerintem én érzem a legjobban, hogy hogyan jó és mire van szükségem.


Ezt egy állami kórházban is megkaphatom egy fogadott orvostól vagy jobb elmenni egy magán kórházba hátha jobban figyelnek ezekre a dolgokra?



2014. ápr. 27. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Bajcsyban szültem 2x is maximálisan elégedett voltam.
2014. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Én februárban szültem a Bajcsyban. A fogadott orvosomon kívül mindenkivel 100 %-osan elégedett voltam. A szüléssel, a szülésznőkkel, orvosokkal, csecsemősökkel, kajával, szobával ( 2 ágyas nem fizetősben voltam..)
2014. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Maternityben szultem tavaly osszel. Szuper volt a szulesem, az ellayas, az orvosom, a korhaz vmennyi dolgozojaval elegedettek voltunk. Legkozelebb is itt fogok szulni. Allamirol nincs tapasztalatom.
2014. ápr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. ápr. 28. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:
én júliusban szültem a Bajcsyban, fogadott nélkül. így is meg voltunk elégedve mindennel és mindenkivel :) EDA-t bármikor kérhetsz (arról nincs tapasztalatom). nem tudom mennyire számít alternatívnak, de van kötél, bordásfal, labda, kád.
2014. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bajcsy-ban egyszer jártam,kb fél éve,teljesen más osztályon,rokont látogatni,akkor szimpatikus volt a kórház.

Maternity-ben egyszer voltam egy vizsgálaton,nagyon kedves volt az orvos,meg szép a rendelő,de kissé sztk ellátás volt(iszonyú csúszás,összekevert lelet,uh hiánya stb)

2014. ápr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!