Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent Imre kórházban melyik...

A Szent Imre kórházban melyik szülésztől óvakodjak?

Figyelt kérdés

11 kerben lakunk!

Úgy értem melyik doki az aki durva és nem kedves?Vélemények

Köszönöm előre is


2014. ápr. 29. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kedvesek, ott szültem és mindannyian dícsértülk akinèl szültünk.
2014. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én se nagyon hallottam rossz véleményt orvosokról és szülésznőkről. Én is meg voltam elégedve.
2014. ápr. 30. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs még fogadott orvosod, vagy nem is szeretnél?
2014. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem is akartunk fogadni orvost, minek azért hogy bekaszálja az abnormálisan sok lóvét aztán elmenjen nyaralni meg ilyenek!!

Azt inkább a babára költöm!

Ja meg nem is lenne rá pénz!

2014. ápr. 30. 15:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak azért kèrdeztem mert ha nincs fogadott orvosod akkor úgyis az ügyeletesnél szülsz, szóval mindegy is hogy ki milyen :)
2014. ápr. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"azért hogy bekaszálja az abnormálisan sok lóvét aztán elmenjen nyaralni meg ilyenek!! "


Ezért szoktak utólag fizetni, ha van miért.

2014. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem mindegy hogy lenne már mindegy!

Mert gondolom mondhatom hogy juj őt nem szeretném mert mit tom én durva stb....

2014. máj. 1. 19:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudod ott nincs , nem lesz válogatás.Akit kapsz az lesz.Lehet hogy 2-3 nőgyógyász is lesz ügyeletben de ha 2 éppen szülést vezet le akkor a 3.fog veled foglalkozni.De kedvesek tényleg úgyhogy ezen ne izgulj.Amúgy meg igazából a szülésznő fog veled foglalkozni.A szülész orvos csak a gyerek kiemelésénél segédkezik.Én ezért fogadtam szülésznőt is.Rengeteget segített, végig mondta hogy mit hogy csináljak hogy a fájdalmat enyhítse.Így teljesen elviselhető volt, sőt inkább mint élmény maradt meg bennem a szülés mint hogy fájdalom.
2014. máj. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!