Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki, hogyan közölte a közeli...

Ki, hogyan közölte a közeli hozzátartozókkal, Szülőkkel, rokonokkal, ismerősökkel, barátokkal és mikor, hogy babája lesz?

Figyelt kérdés
Hogyan közöltétek valamilyen ötletes megoldással, vagy csak egyszerűen oda álltatok? Nekünk is van egy aranyos ötletünk, de érdekelne mások kreatív megoldása is :)

2014. máj. 4. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem voltam túl kreatív, maradtam a "képzeld,pozitív a teszt, terhes vagyok" mondatnál.


Illetve a férjemnek se a legszalonképesebben mondtam el - a közelben állt, amíg szárítgattam a tesztet, aztán egy bmeg, bmeg, bmeg sorozat bukott ki belőlem - ő innen tudta meg, hogy pozitív a teszt :)

Terveztük, csak mégis lesokkolt abban a pillanatban a pozitív teszt.

2014. máj. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem akartuk még elmondani..főleg nem telefonban.de a lányom megelozott (3, 5 éves) és épp ma kifecsegte a nagyszuloknek telefonban...nem így terveztük, de vicces volt.
2014. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!