Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Konkrét előjeleket (magzatvíz...

Konkrét előjeleket (magzatvíz elfolyás, fájások) nem számítva, illetve ezek előtt volt bármilyen jel, ami utalt arra, hogy hamarosan szültök?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömmel pár nap eltéréssel voltunk kiírva, ő későbbre. Tegnap beszélgettünk, nem említett semmi különöset, reggel már kaptam az SMS-t, hogy hajnalban megszült.


De sokan meséltek olyat, hogy émelyegtek előző nap, vagy nagyon fáradtak lettek, stb - de ezeket egyéb külső körülményeknek tulajdonították, utólag derült ki, hogy a szülés előjele volt.


2014. máj. 4. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi előjel.

Reggel még CTG-n voltam, a dokinőm is megnézett, elég zárt volt a méhszáj, aztán hazafelé még beugrottam vásárolni az Auchan-ba, és a pénztárnál éreztem, hogy valami folyik... Akkor még én sem voltam benne biztos, hogy a magzatvíz, mert semmi mást nem éreztem. Hazamentem, letusoltam, fogtam a táskám, és irány a kórház.

Estére meglett a fiam.

2014. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi jele nem volt, mindent ugyanúgy csináltam aznap, kb. 10 km-t sétáltam, mert a férjemmel orvosokhoz futkoztunk (vesemedence gyulladása volt), délután sütöttem egy diétás sütit, és ahogy leültem volna enni belőle, pukk, elfolyt a magzatvíz. 39+2 napos voltam.
2014. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi jele nem volt. Aznap délután voltam nst-n, meg doki is megvizsgált és mondta, h még tuti nem lesz baba. Aztán este elfolyt a magzatvíz. :)
2014. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak csatlakozni tudok, 39 hét 3 nap még NTS akkor mondták hogy ezzekkel az összehúzodásokkkal már meglehet a baba, de én nem éreztem semmit sem, ez dél körül lehetett, este 6 kor már a szülézetem voltam, naa azt mát éreztem :D éjfél után 1 percel meglett a lányom :)
2014. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ElsiNiki ***** válasza:
Sziasztok! Én utolsó nap teljesen kivoltam, csak ültem, es ures fejjel szuszogtam magam elé, edig vegig aktiv voltam elotte. Aznap fogalmaztam meg magamnak, hogy ez az első ido a varandossagbol, amit nehéznek érzek. Akkor voltunk a 41. Héten. Este el is indult a Kincsünk..:)
2014. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!