Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gatmetszes utan milyen volt...

Gatmetszes utan milyen volt az elso par alkalom a szexben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Csak erdeklodnek hogy mennyi ido mulva tudtatok egyutt lenni a parotokkal es milyen volt? Nagyon szeretnem ha minden olyan lenne mint regen. Esetleg tehetek e valamit erte hogy szepen gyogyuljon majd. Meg van egy honapom a szulesig, csak erdekelne. Koszi elore is.
2014. máj. 8. 19:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mi kivártuk a 6 hetet, és nem tudom összefügg e a gátmetszéssel, de olyan volt, mintha másodjára veszteném el a szüzességem. fájt, most mit szépítsek rajta...
2014. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is kivàrtuk a 6 hetet.Nem igazán volt jó.Mondjuk én eléggé rágörcsöltem,hogy fàjni fog.Lányom születése utan az elsö akkor nagyon fajt.Hát megmondom őszintén ez sem volt fàjdalommentes.A második már SOKKAL jobb volt.A többi meg még jobb. :)
2014. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia mi is 6 hét után próbáltuk. hát tényleg a szüzességhez hasonlít, bár nem fájt annyira, inkább kellemetlen volt, olyan húzó,feszítő érzés még egy hónapig szinte csak pár perces szeretkezések voltak, hosszú előjátékokkal. Most 5 hós a babám, de van még, hogy érzek kis feszülést, pózváltáskor. Ezen ne izgulj, sok szeretett, meg egy kis idő kell hozzá :D
2014. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mi is megvártuk a 6 hetet, szerintem többet is. Nem is annyira a fájó heggel volt a gond, mert az szépen, hamar gyógyult, hanem a nedvesedéssel, meg a ráhangolódással. Volt vagy fél éves a gyerek, mire úgy istenigazából élveztem az együttlétet, és hangsúlyozom, nem a vágás miatt. Én különben semmit nem tettem vele, hogy gyógyuljon, nem mertem semmit rákenni, inkább csak tisztán tartottam.
2014. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én vagyok az egyetlen, akinek semmi gondja nem volt a szülés utáni első szexszel? :-O
2014. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Első szülésem után furcsa volt nem a sem hanem ahogy más írta a nedvesedés miatt így a 2. szülés után már készültem síkosítóval :) semmi extra nem volt és összességében utána jobb lett a szex mint valaha (nem azonnal persze mert az első ott is olyan setesuta volt :D) most kíváncsi leszek hogyan lesz a 3. után bár nagyon remélem gátmetszés nem lesz.
2014. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mindkét szülésem után megvártuk a hat hetet,és mindkettő után fájt az első együttlét(ami azért érdekes,mert az egyik császár volt)szóval elsőre rossz volt,aztán "bejáratódott"a gyerek kb. 3-4 hónapos korára..persze ehhez az is kellett,h nem hagytuk annyiban a dolgot..Én se csináltam vele semmit,ügyes orvost választottam,ennyit tettem a szép gyógyulás érdekében:)
2014. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mai napig nem javult, pedig 1,5 éve szültem. Tervezzük a kistesót, de tuti kifizetem a császárt. És most már nem tudom megérteni aokat a nőket, akik lenézik a császárosokat. (eddig se, de most pláne nem...)
2014. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kivártuk a 6 hetet.Első alkalommal az első 10 mp-ben éreztem enyhe fájdalmat,de utána már nem,és azóta is minden jó.A szüzességem elvesztése 8000-szer fájdalmasabb volt.
2014. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak hat hónap után lett a "régi".
2014. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!