Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első két gyermekemet...

Ha az első két gyermekemet könnyen szültem, számíthatok rá hogy a harmadikkal is hasonló lesz?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert sok olyan esetről hallottam, hogy a háromgyermekes anyukáknak a harmadik szülésük volt a legnehezebb! Kérlek írjátok le a tapasztalataitokat, hogy megnyugodhassak!
2009. dec. 28. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:

barátnőm is a 3. babával szenvedett a legtöbbet.



DE minden terhesség , minden ember, minden szülés MÁS, lehet neked pikk-pakk meglesz a 3. baba is :)

2009. dec. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

3 szülésem volt,az első 1 óra 45 perc, a második 1 óra 20 perc, a harmadik 1 óra.És harmadszorra ikreket szültem.:))

Nálam inkább az volt igaz,h egyre könnyebbek voltak a szülések.

2009. dec. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni. Általában könnyebb a 3., főleg, ha az első kettő sem volt nehéz. Nekem az első nehéz volt, a második nagyon könnyű, most a harmadiknál azt mondják, bármi lehet.
2009. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem minden ok lesz, a lényeg úgyis az, hogy épen és egészségesen kibújjon a babóka:)
2009. dec. 31. 12:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nekem a 3-ik volt a legnehezebb,1 gyerköc 2 óra,2 gyerköc majdnem 2 óra,3 baba majdnem 3 óra.Az is hozzájátszott,hogy a 3-ik inditva lett,és az köztudott,hogy rögtön a rendes erős fájásokat hozta.Szerintem minél többet szül valaki,annál erősebbek,intenzivebbek a fájások,mindegyiket fájdalomcsillapitás nélkül szültem,én igy tapasztaltam.Ja és a 3-ik baba lett a legnagyobb 4100 gramm.Szerintem ezért is volt nehezebb,mint a tesói.
2010. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem a 3-dik volt a legkönnyebb és leggyorsabb:20 perc.pedig nagy baba volt.4kg 10 dkg
2010. márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a 3. volt a legkönnyebb. Igaz az első kettő inditott volt. Most kiváncsi vagyok mi lesz negyedszer.
2010. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3.baba nehezen farral.
2010. márc. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Anyósomnak a harmadik szülése volt a legkönnyebb (négy gyereke van), emellett mind a két volt koleszos szobatársamnak három gyereke van, és mind kettőjüknek a harmadik szülése volt a legjobb és leggyorsabb. Szóval, mindenre akad példa is, ellenpélda is, én véletlenül olyan anyukákat ismerek, akiknek a harmadik könnyebb volt, mint az előző kettő. Nyugodj meg, az első két szülésedből ítélve nagyon jó eséllyel minden oké lesz a harmadikkal is.
2010. márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!