Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi időm lehet még? (Görcs,...

Mennyi időm lehet még? (Görcs, nyákdugó távozása)

Figyelt kérdés
1 órája kisebb görcseim vannak, és közben a nyákdugó is távozott. Lehet még este szülés :)?
2014. máj. 13. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A folyamat valószínűleg beindult, de szülés ebből még nem lesz. Nekem vasnap du indult el és másnap 10.45re volt kint a fiam.
2014. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hajnalban talán....mérd a fájásokat.....első baba?
2014. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen első baba.

Rosszul fogalmaztam, úgy értettem, hogy holnapra lehet-e belőle valami :)

Egyébként gyanús volt, mert a pici nem nagyon mozgott ma.

2014. máj. 13. 21:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez csak a kezdet. Ha elment a nyákdugó és görcsök is vannak, akkor nagyon úgy tűnik, elindult a szülés első fázisa, a tágulási szakasz. Mivel első szülés, így akár 24 óra is eltelhet míg konkrétan a kitoláshoz nem érsz. Első babámat most januárban szültem meg. Nekem a magzatvíz folyt el elsőnek. Rá egy órára már görcsölni kezdtem. 16 óra kellett, hogy elérjünk a kitolásig. Minden jót! Ügyesek legyetek!
2014. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Hát most eléggé fájok, így lehet lassan meg kell indulnunk.
2014. máj. 14. 04:14
 6/14 anonim ***** válasza:
Szoritok!!második voltam :)
2014. máj. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hajnali 4 óta 5 perces fájásaim vannak.Bementünk a kórházba, ahol helyhiányra hivatkozva (és mert még úgysem vagyok teljesen kitágulva) mondták,hogy majd 2 perces fájásokkal menjek vissza. Úgyhogy még szenvedek egy darabig.. :(
2014. máj. 14. 12:30
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez így megy sajnos. Nekem is mondták, hogy vajjúdni otthon kell...Kitartast! Csak arra gondolj, hogy pár óra és találkozol a kisbabáddal! Végre a karjaidba zárhatod! Életed legszebb élménye lesz! : D Sok boldogságot!
2014. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Bízom benne, hogy már nincs sok hátra :)
2014. máj. 14. 14:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok a picidhez!!
2014. máj. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!