Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol voltál éppen, amikor...

Hol voltál éppen, amikor elfolyt a magzatvized?

Figyelt kérdés
Volt kellemetlenséged miatta?
2014. máj. 15. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Korhazba voltam a szuleszeten
2014. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
mindkétszer itthon
2014. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
a szülőágyon. burkot repesztettek, mert már a kitolási szakasz következett és még mindig nem folyt el magától
2014. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Itthon.

Már voltak enyhe fájásaim, de nem tudtam eldönteni, hogy bulizunk-e vagy sem. Mondtam a férjemnek, menjünk be, mert nem tudom, mi van. Cucc a kocsiban, férj a kocsiban, én még igazítottam egyet a nadrágomon, amikor bekeményedett a pocakom és zutty!

Csak annyi volt, hogy kiszaladtam a szobából, ne a padlóra és a szőnyegre, hanem a kőre menjen a víz.

Innentől nem volt kétségem.

A másodiknál császár volt, a doki repesztette közben a burkot.

2014. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Aludtam és arra keltem, mintha pisilnék, kivánszorogtam a wc-be, de csak nem akart abbamaradni, betotyogtam egy tiszta bugyiért és felébresztettem az ifjú apukát, hogy indulás. Ja és persze a házban a kis útvonalam csupa magzatvíz lett.
2014. máj. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Itthon.

Semmit nem éreztem... kimentem este pisilni és amikor felálltam a wc-ről, folyt-csöpögött a magzatvíz tovább.

2014. máj. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
öt szülésből négy itthon éjjel alvásközben,egy kitoláskor repesztették. :)
2014. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Otthon, a frissen felujitott nappali kozepen. Olyan volt, mint a filmekben. Fajasaim nem is voltak, csak kb 1,5 ora mulva kezdodtek (akkor mar a korhazban voltunk)
2014. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Itthin.Aludtam ès arra keltem hogy valami folyik. Felkeltem és akkor özönvíz a frissel larakott laminàlt padlóra. :-) Szolid 24 és fél órára meg is lett a gyerek...
2014. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A szülőágyon. Hál'Istennek nem valami nyilvános helyen áztam el, hanem repesztették a burkot. Olyan volt, mintha magam alá pisiltem volna. Csak úgy csorogtt a tálba.
2014. máj. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!