Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után igy szenvedni az...

Szülés után igy szenvedni az aranyérrel?

Figyelt kérdés
elnézész ha rossz helyre irtam a kérdést. kétségbe esetten küzdök az aranyérrel, nehéz szülésem volt, ha ez lényeg a 7. tólófájásra lett meg a baba. azóta rendszeresen küzdök az aranyérrel, már vettem reparont is de ugyérzem nem használ...ráadásul mostanában megtalál egyre sürübben hasmenéses virus, ami azt jeleti hogy szinte zokogva indulok a mosdóba.. kérlek titeket ha valaki járt hasonlóképpen és tudna segíteni nagyon megköszönném!!

2014. máj. 18. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Orvos!!!!
2014. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sperti krém, és kúp!

Egyszerre kell használni, 3-4 nap alatt rendbe tesz, de még utánna is kell használni 1-2 hétig.

2014. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
orvos !!?? sperti kúp krém egyszerre... az beválik remélem, holnap veszek is, ez már elviselhetetlen
2014. máj. 18. 21:20
 4/10 anonim ***** válasza:
detralex+aurobin+hemorrite. aurobint vényre kapsz.
2014. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En harom honapja szultem.olyan aranyerem volt mint meg soha.harom oras kitolasi szakasszal...most meginz kint van.ez mondjuk senmi a szules utanihoz.en reparon kupot hasznalok.a fajdalmat csillapitja.
2014. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
novemberben szültem...kb egy hónapja múlt el és lettem tünetmentes...előtte ha el is kezdett javulni, mindig visszaestem...csak reparint használtam
2014. máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után/közben egy egész karfiol nőtt a fenekemre. Annyira fájt, hogy egy hétig nem tudtam ülni. Reparon kúpot és kenőcsöt használtam egyszerre, már nem is tudom, hogy mennyit. Kb.2 hónap után húzódott vissza teljesen.
2014. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet ám az orvos, úgy hívják proctológus - és ő meg tudja nézni nem csak kívülről... A Sperti és Reparon az enyhébb, vény nélkül kaphatók, amiket terhesen és szoptatás alatt is biztosan lehet használni. Erősebb vény nélküli pl. a Doxiproct, amiben már van lidokain is. Súlyosabb esetben meg az orvos tud javasolni komplex megoldást, kenőcsöt, kúpot, szájon át szedhető tablettát vagy akár műtétet.
2014. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon gáz, tényleg menj el orvoshoz, szükség esetén tudják műteni is. De próbálkozhatsz bármelyik patikában kapható vény nélküli szerrel a Hemoclintől a Reparonig, mindenkinek más jön be.
2014. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igazándiből szerintem érthető okokból óckodok az orvostol, de lehet hogy nem lesz más választásom, egyenlőre megpróbálom azt a vény nélküli erőset, ha az sem akkor a doki, :( köszönöm lányok :)
2014. máj. 20. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!