Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülészeten mikor van vizit?

A szülészeten mikor van vizit?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán? Naponta hány? Ha egy szobában avgyok a babával akkor kiviszik megvizsgálni? Vagy őket nem szokták már?

2014. máj. 20. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minden reggel 8kor volt vizit, naponta csak akkor 1x. A babáknak is reggel van vizit, akkor járja őket körbe a gyermekorvos, akkor még nem viszik ki az anyának. Utána viszont kiviszik 9kor, és már ott marad egész estig.
2014. máj. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ilyenkor a gyerek orvos ilyenkor mit vizsgál? Én egyszobában leszek a babával. Ott fog aludni velem.
2014. máj. 20. 18:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem, ott nem volt vizit. A babákra reggel rápillantott egy nővér, hogy nem sárgák e. Vizsgálatnál elvitték a babát és pár perc múlva hozták is vissza.
2014. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 vizit van, ebből a reggeli és esti a kisvizit ilyenkor csak benéznek az ajtón és megkérdezik,hogy van-e panasz, délben van a nagyvizit, ilyenkor bejön a főorvos, orvosok, nővérek, mindenkihez egyesével odamennek. Ha baba-mama szobában vagy akkor reggel elviszik megvizsgálni őket és visszaviszik, amúgy veled van, ha a kismama szeretné éjjelre beadhatja a csecsemősöknek!
2014. máj. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk pénteken 1 db volt szombat vasárnap 3 db de csak beszalad egy orvos és ki is szaladt ennyi volt, időnként egy nővér be jött kérdezte jól vagyunk e, de a választ meg sem várta. Hétfőn 3 vizit volt egy nagy, amikor is a fejünk fölött beszéltek valamit, de mint ha egy darab hús lennénk, és 2 db kis vizit volt
2014. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk reggel 9 körül volt, akkor a babák éppen gyerekorvosi viziten voltak. :)

Az első nap nekem megnyomkodták a hasam, utána már csak megkérdezték, hogy érzem magam.

(Uzsoki kh)

2014. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Biztos benne van a kórház házirendjében, hogy mikor kérik be - azaz, ha tudsz mozogni, neked kell odavinni a csecsemősökhöz - a babákat a délelőtti gyerekorvosi vizsgálatra és az esti fürdetésre.

(Az anyukákat körbejáró nagy vizit általában mindenhol 9-10 óra körül kezdődik.)

2014. máj. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5 vagyok. Bocsi az lemaradt, hogy a babát a vizitek alatt nem vizsgálták meg, (mondjuk minket sem), reggel 8-10 és este 20-22 ig kellett beadni a babát pancsira és gyermekorvosi vizsgálatra. Hétvégén nem, de hétköznap délután 3 kor volt egy vizit amikor a gyermekorvos jött a védőnővel, akkor lehetett kérdezni személyre szabottan a gyerekkel kapcsolatban. Illetve a csecsemősök 24 órában elérhetőek voltak a kis fészkükben, ki kedvesebb ki kevésbé volt kedves. Vizitek 10-kor,(nagy) 3 kor és 8 kor voltak (éjszakás át vette az osztályt).
2014. máj. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk reggel van vizit, ez kimerült abban, hogy megkérdezték, van-e valami panaszunk, vagy lázunk. A babákat csak este vitték el fürdeni, meg amikor a Bcg-t megkapták, meg talán még egyszer, és hazaadád előtt volt egy hosszabb vizsgálat nekik. Amúgy mindig velünk voltak.

Engem orvos szintén csak hazamenetel előtt nézett meg, de csak a hasamat nyomta meg, és a sebet nézte.

2014. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!