Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt aki a 35. héten szült?...

Volt aki a 35. héten szült? Minden rendben volt a babával? Koraszülött osztályra került? Meddig kellett bent maradni és mekkora volt?

Figyelt kérdés
32 hetesen becsülték 2400gr-ra.
2014. máj. 23. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
35+4 hetesen született a fiam, 2600 grammal és 53 centivel, 10 / 10 apgarral. Nem került koraszülött osztályra, még inkubátorba is csak fél órát melegedett. Kedden született császárral, és a dokim nem akart hazaengedni a hétvégére, ezért következő hét hétfőn jöhettünk haza, vagyis 6 napot voltunk bent.
2014. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 35 hétre szültem első babám. 32 hetesen becsülték 2000 grammra, de nagyon picike lett 1.90 kg-mal született, azt senki sem mondta miért. Nem mondták, hogy a lepény nem lett volna megfelelő állapotú, 3 nappal szülés előtt kerültem be derékfájással, de elmúlt és pont úgy volt, hogy haza is engednek, de aznap megindult a szülés. 10/10-es apgárral született az én kicsikém is, nem volt semmi komplikáció, csak híznia kellett. Inkubátorban olyan 3 napot volt, mert kellett neki egy kis kékfény,mert picit besárgult, de semmi egyéb baj nem volt, 2 hét múlva engedtek haza, mire elérte az elvárt súlyt.
2014. máj. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja,és igen a súlyából adódóan koraszülött osztályra került.
2014. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35+2 re született a lányom császárral toxémia miatt.előtte 4hetet voltunk a kórházban,kapott tüdőérlelőt,egyébként minden rendben volt/van vele.2240 gr és 44centivel született.utána még 1hetet voltunk a koraszülött osztályon.
2014. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!