Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák! Ti is...

Császáros anyukák! Ti is tapasztaltatok olyat, hogy nem tudtok felülést csinálni?

Figyelt kérdés
2 honappal császár után kiváncsiságból probáltam felülést csinálni, de képtelen voltam ra. nem birtam felülni szőnyegen fekve

2014. jún. 9. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:

2 hónappal császár után még ne próbálj felülésezni, sem hasizomból ülő helyzetbe kerülni, még nagyon friss a műtéti heg! hónapok kellenek a teljes regenerálódáshoz...

én lassan 1 éve szültem császárral, 3 hónapja tudok konkrétan hasizomra edzeni, sima mindennapi teendőket, amikhez a hasizom is szükséges, kb 4 hónappal a műtét után tudtam mindenféle fájdalom nélkül végezni.

2014. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hete volt császárom és persze nem edzek még, de pl. fekvésből felülni simán megy. Ha ez felülések számít, akkor én nem érzek fájdalmat.
2014. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem is akarok edzeni csak sima kiváncsiság volt

fájdalmat már nem érzek egyáltalán.

csak véleményekre voltam kiváncsi hogy mások is probáljoztak-e

2014. jún. 9. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Már nem emlékszem, mennyi idő után csináltam hasizom gyakorlatot, de fekvőtámaszt így közel 3 évvel császár után sem tudok csinálni. A felülések gond nélkül mentek fél évvel utána már biztos.
2014. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11hete volt császárom, én mar tudok hasizombol felülni. A kicsit is szoktam ugy hintaztatni. Nem faj.de persze nem edzek.
2014. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én természetes úton szültem, de én sem tudtam felülést csinálni, bár nem is szabadna nőként egyáltalán így edzeni, maximum fél felüléssel. Az ágyból felkelni is úgy kellene, hogy előtte oldalra fordulunk, és úgy ülünk fel. Gyógytornászhoz jártam gátizomsérülés miatt elég sokat, és ő mondta, hogy az egyik legnagyobb rossz, amit a nők tehetnek a gátjukkal, az a hasprés, felülés.
2014. jún. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már 3 héttel császár után mellkasomon a gyerekkel hasizomból ültem fel (fájt egy kicsit), mert úgy szeretett elaludni hogy hátradőlök, ő pedig rajtam fekszik. Ennél durvábbat nem merek, pedig az orvos azt mondta hogy mindent szabad.
2014. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!