Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában...

Szült valaki mostanában Szombathelyen?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a dokikról,szülésznőkről,csecsemősökről és az osztályról?
2014. jún. 13. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 9 hónapja szültem. Nekem pozitív csalódás volt. A szülésznőkről meg orvosokról jókat hallottam előtte is,de az osztályról meg ott a nővérekről nem. De nem volt gond. A szülőszobák szépen meg vannak csinálva,nálam volt bent két szülésznő is,mindegyik nagyon rendes volt. Annyi pech volt,hogy pont egy bunkó orvos volt bent,de nem foglalkoztam vele. Utána az osztályon se volt vészes. Igaz,nem ugráltak körbe minket a nővérek,de ha valami kellett,szóltunk,segítettek. A csecsemősök közt kifejezetten kedves,lelkes nővérke is volt több is,soha nem hajtottak el,ha kerestük őket.
2014. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedves 1-es válaszoló. Megírnád, hogy ki volt bunkó. Ha nem szeretnéd itt, privátban is akár, mert orvosválasztás előtt állok én is, és totál meg vagyok lőve.
2014. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!engem is érdekelne hogy ki volt a bunkó kedves első
2014. jún. 14. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!