Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3. kerületben lakunk a Margit...

3. kerületben lakunk a Margit kórházban szülnénk. Melyik orvost javaslod?

Figyelt kérdés
Dr. Sárvári Jánosról nagyon jókat hallottam.

2014. jún. 13. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Magyar Attilához jártam végig gondozásra úgy volt hogy nála szülök de bánatomra pont az nap volt szabados.....így Dr.Burik Zoltánnál született a fiam 9hónapja.....hát soha többet! Viszont Dr.Magyar doki iszonyat jó fej,kedves,figyelmes! Őt tudom ajánlani,bár nem szültem nála de gondolom szülés alatt nem változik a személyisége :). A szobatársam nála szült viszont és maximálisan meg volt elégedve! Pénzt is adott neki pedig nem fogadott volt .
2014. jún. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Hogyan lehetne időpontot foglalni az orvosokhoz?

A nőgyógyászati osztályon azt mondták a kórház honlapján megtalálhatóak az orvosok telefonszámokkal hívjam azt.De azokon a számokon a magánrendelőjükbe lehet időpontot foglalni nem a kórházba.

Nem is értem. Ott a kórházba nincs nőgyógyászati rendelés?

2014. jún. 13. 22:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Terhesgondozóba kell bemenned a kiskönyveddel és ott be kell dobnod a gyűjtőbe,majd elvenni egy sorszámos poharat,bele pisilni majd szólítanak a nővérek,ott elmondod hogy a Magyar Attilához jöttél. Kiküldenek ,majd később behív a doki! Dr.Magyarnak a rendelési idejét tudom csak: Kedden 12-14óráig! Első voltam
2014. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Móricz Katalin doktornőnél régebben egyszer voltam nőgyógyászati magánrendelésen,és nagyon kedves,normális volt.

Idősebb,nem annyira bájcsevegős,határozott,de végtelenül nyugodt és szimpatiks doktornő (legalábis két éve az volt)

2014. jún. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. En ott fogok szulni es szerintem mindegyik orvos nagyon kedves, csak szulesznot fogadtunk Bálint Vikit, ot nyugodt szivvel merem ajanlani mert nagyon lelkiismeretes es mindenre odafigyel. Dokikrol csak annyit hogy nincs ott fogadott orvosom viszont amikor vartam a folyoson mindegyik orvos megkerdezte hogy segithet-e valamiben, velem mindig kedvesek voltak. Magyar Attilat tenyleg nagyon dicserik!
2014. jún. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Magyar Attilának csak magánrendelése van?

Ez hogy működik?

Elmegyek a magánrendelésére és utána mindig oda kell járnom alkalmanként x ezer forintért vagy a kórházba is lehet menni keddenként ahol TB alapon megcsinálja a vizsgálatot?

2014. jún. 18. 08:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Burik doktornál szültem, ELSŐ mi volt vele a baj? Több ismerősöm is szült nála nem is egyet, panaszt még senkitől nem hallottam rá.
2014. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!