Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Masfel hete szultem es nagyon...

Masfel hete szultem es nagyon szenvedek az aranyerem miatt. Ma reggel mar verzett is. Mas is jart igy? Mentetek vele orvoshoz? Mivel kezeltetek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem a reparon kenőcsöt használtam. És nekem csak úgy múlt el hogy belül is be kentem addig meg kegyetlenül szenvedtem
2014. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Detralex tabletta a legjobb rá.
2014. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Detralex, Lioton gél, svédcsepp (külsőleg!), lydocain krém. Nekem ez tette rendbe az olyan durva aranyeremet, ami úgy nézett ki,mintha egy fürt szőlőt feldugtak volna félig...
2014. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerdán lesz 2 hete, hogy szültem, ugyanez a helyzet nálam is. Én reparont használom szombat óta, szépen gyógyulgat. Meg csak olyat eszek, ami szinte végigtudna folyni a szervezetemben és rengeteg vizet iszok. Így kisebb az erőlködés, hamarabb gyógyul. Kitartás!
2014. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Verezni is verzik? Mert nekem ma mar igen. Rendesen folyt bellole a ver...
2014. jún. 16. 13:43
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is használtam a Reparont, de semmi sem változott. Mnden alkalommal vérzett is. Aztán a doki Aurobint írt fel. Mivel még szoptatok, így korlátozottak a lehetőségek. Egy időre rendberekta, de ha nem használom, pár hét alatt visszatér. Ez a 10. hónap, hogy szenvedek emiatt.
2014. jún. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Es a verzesre mit mondtak? Mennyire verzett?
2014. jún. 16. 16:11
 8/15 anonim ***** válasza:
Csak akkor vérzett, amikor a széklet távozott. De csak ezt a krémet írta fel. Azt mondta, hogy a szoptatás miatt nincs sok lehetőség. Meg ha gondolom, nézessem meg a sebészeten. De még nem volt hozzá merszem. Szerencsére ezzel a krémmel nem állandó a dolog.
2014. jún. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem is a sebeszetet mondtak...
2014. jún. 16. 16:21
 10/15 anonim ***** válasza:
reparon krám és kúp én majd8 honapot szenvedtem vele, vérzéssen csipéssel mindenel :(
2014. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!