Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szolnokon Svéd dokiról tudnáto...

Szolnokon Svéd dokiról tudnátok informálni? Túlhordással befektet? Milyen nála a szülés?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Tíz éve, mikor először szültem, nagyon furcsának találtam őt. Mondjuk úgy, hogy nem az a sztáralkat. Két éve megint szültem, terhesgondozàson többször ő rendelt, és egész szimpatikusnak tűnt. Türelmesen, normálisan magyarázott. És helyi viszonylatban olcsónak mondható.
2014. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Félreérthető volt a válaszom első fele. Nem nála szültem, csak a kórházi folyosókon láttam.
2014. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Én hozzá járok, így erről van infóm :) Fura, de a többiről nincs :D
2014. jún. 21. 04:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindkét lányomat nála szültem, korrekt, nem az a tipikus "álomorvos", de mindig megismer, elmond mindent, amit szeretnék, árban is jó, nem kell neki minden egyes alkalommal elismételni a korábbi kórtörténetedet :) Szülésnél odaért időben, rendben is volt minden, pedig a 156 cm ellenére közel 4 kg-os lányokat szültem :)

Mi a gond vele, vagy milyen aggályaid vannak?

2014. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és az egyiket 10 másikat 6 nappal hordtam túl, mindkettőnél a 10. napon akart befektetni, csak addigra indul t természetesen a szülés.
2014. jún. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!