Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Reggelizzek indításos természe...

Reggelizzek indításos természetes szülés előtt?

Figyelt kérdés

Sajnos már nagyon túlhordtam a picit, és holnap reggel megindítja az orvos a szülést. (Tartunk a méhlepény elégtelenségtől is, mert a tegnapi flow épp hogy jó volt még)

Lehet ilyenkor reggelizni? Remélem igen mert azért az a sok óra vajúdás nehéz lenne üres hassal, nem?


2014. jún. 24. 16:42
1 2 3
 1/26 Tica0121 ***** válasza:
Én reggeliznék. Végülis ha spontán indul egy szülés, azt sem tudod, hogy mikor fog és eszel előtte.... :)
2014. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
mindenképp egyél.de ne túl sokat és ne is nehezet,nehogy behányj.én így jártam mert hirtelen kellett indítani mekóniumos víz miatt.könnyű szülést,és jó babázást!
2014. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha a dokit megkérdeznéd, azt mondaná, hogy nem. Én viszont ennék saját felelősségemre, ki tudja, mikor ehetsz legközelebb.
2014. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt a történet. Reggel 8-ra mentem, indítottak a 41. hét végén. Én reggelire megettem 2 pici szelet kenyeret, felvágottal. 7 órát vajúdtam, a felétől már korgott a gyomrom.. :) Enni közben már nem lehetett. A végén sürgősségi császárom lett, akkor megkérdezték, hogy mikor és mit ettem utoljára, szóval akkor jól jött, hogy korán és csak keveset ettem.
2014. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Valami könyűt talán lehet, műzli vagy gyümölcs stb.Gondolom ígysem pörköltre gondoltál, nem a szántóföldre mész :) .De a legjobb az lenne ha a dokit megkérdeznéd.Az indìtásos szülés gondolom hogy nem 8-10 óra.Én is indítva voltam 41 hét után.3 óra volt a szülés.Én nem etem elötte.De beöntèst úgyis kapsz.
2014. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nem nagyon akarom ezzel az "aprósággal" zavarni már telefonon, csak most bánkódom, hogy nem kérdeztem meg, de őszintén, eszembe sem jutott. Arra gondoltam, hogy eszem egy műzliszeletet és egy vajas pirítóst. Abban van elég szénhidrát , hogy legalább az elejét bírjam szusszal.

Remélem nem lesz semmi gond

2014. jún. 24. 16:56
 7/26 anonim ***** válasza:

Úgyis kapsz beöntést, szóval én megpróbálnék valami plussz energiához jutni, bár valószínűleg annyira ideges lennék, hogy nem menne le semmi a torkomon. nagyon kell az energia, szőlőcukrot meg ilyeneket szotak javasolni, hogy vigyél a szülőszobára. Emlékszem után annyira éhes voltam, hogy meg bírtam volna enni egy fél disznót, nem vittem magammal kaját, hajnal 3kor született meg a kisfiam, 6kor kerültem a szülőszobáról ki, és nem volt kajám. Mint a messiás úgy vártam a reggelit, é sírni tudtam volna, amikor odahozták a szelet szárazkenyeret egy kockasajttal :-D Szóval szerintem vigyél ennivalót, biztos ami biztos.

Én vacsiztam előtte kb este 6-7 felé, akkor már voltak fájásaim, 9-kor mentem be a kórházba, engem végülis nem indítottak, de nem tágultam rendesen, ezért fájásgyengeség miatt kaptam oxitocint, meg repesztettek burkot is. Az első oxitocin adag után 5 óra múlva született meg a baba. Szóval az indításos szülés se biztos, hogy 3 óra. Semmi kellemetlenség nem volt a vacsora miatt.

De ne izgulj, minden rendben lesz! Sok sikert és könnyű szülést! :-)

2014. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Ha a dokit nem akarod emiatt felhívni nem tudsz valaki mást megkérdezni esetleg? Szülésznő, védőnő..?

Szerintem is nehéz lenne a vajúdás üres hassal, nem is tudhatod milyen hosszúra nyúlik...

2014. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Az jutott eszembe még, hogy ha éhgyomorra kellene menned, erre külön felhívták volna a figyelmedet szerintem...
2014. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jókívánságokat!

Szülésznőm nincs, mert a doki azt mondta ne fogadjak, ő az osztályvezető, gondolom ezért bármelyik szülésznő normális lesz.

2014. jún. 24. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!