Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most akkor hogyan fogok...

Most akkor hogyan fogok szülni? Eléggé félek.

Figyelt kérdés
25 hetes terhes vagyok, 28 hetes lennék, csak el volt számolva a terhességi kor, + kicsit kisebb is a baba. Szeptember 12 ről október 1 re módosult a szülés időpontja. Dr annyira félek, nehogy a végén oxigénhiányos legyen a baba vagy gond legyen, mert a nagyobb fiam is 41. héten született de már mecuinos volt nála is a víz. Egyszerűen rettegek tőle hogy nehogy gond legyen a végén. Viszont ha meg jóval előbb jön akkor meg attól kell félni hogy nem fogja elérni a 2,5 kg os súlyt. De akkor hogy lenne vajon ideális a vége?
2014. jún. 27. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Bízz a babádban, hogy tudni fogja, neki mikor jó! Minden terhesség más, ne aggódj! Megérik a kinti életre és jönni fog! :) Beszélgess vele, mondd neki, hogy ha felkészült, jöjjön! :)
2014. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

minden terhesség más.

nem biztos hogy kicsi lesz. szülés előtti uhn azt mondták 2,5 kg picike. ehhez képest 3,2 kgmal született

2014. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy minden terhesség más, de sajnos ez ennél kicsit komplikáltabb. 34 hetesen dönti majd el az orvosom, hogy speciális intézményben kell-e szülnöm, a baba súlya miatt, vagy nem, mert tényleg pici minden uh-n kisebb 2 héttel, mint "kéne" lennie, + az 1 hét elszámolás. Viszont ha mondjuk 38 hetesen lesz programozott császárom (az előző is császár volt + a kórelőzmény miatt) akkor is a rendes korhoz képest már + 2 hétben leszünk, amit én mondjuk soknak találok. Ezért aggódok. Így is nagyon bonyolult, és problémás a terhességem sajnos, nem szeretném, ha a végén gond lenne, ha már eddig eljutottunk.
2014. jún. 27. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!