Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel távozik a szervezetből a fölösleges víz?

Figyelt kérdés
Majdnem 3 hete szültem, de még mindig vizes vagyok, a lábfejem/bokám olyan mint szülés előtt, melegben jobban be is dagad. Nem szoptatok, nincs tejcsim sajnos. Sokat iszok, felpolcolom, de ez mikor szűnik meg végleg?
2014. júl. 9. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, nekem rögtön megszűnt.

Lehet egy laborvizsgálat nem ártana.

2014. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem 1 hét után ment le, azt mondták sokat gyalogoljak, igy napi 5 km-t toltam a babámat. (terhesség alatt nekem abszolut nem volt vizes a lábam, csak a szülést követöen)
2014. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon vizes voltam. 53 kg-ról indult a terhesség ikrekkel. 75 kg-val mentem be szülni. Mikor kijöttünk a kórházból 10 kg-val lettem könnyebb és most 58 kg vagyok. a többi mind víz volt. kb 5 kg felesleg van rajtam. Jó 2 hét kellett mire megszűntek az ödémák. A lábaim akkorák voltak hogy alig tudtam cipőt felvenni.
2014. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szules utan dagadtak el rettentoen a labaim es ez kb. 4 hetig tartott, aztan lassan szunt meg nem egyik naprol a masikra. 6 hettel utanna mar nem volt eldagadva
2014. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan vizes voltam, de 2 héttel a szülés után már eltűnt rólam az összes víz.
2014. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 4-5 hét múlva tűnt el, előbb csak azt figyeltem meg, hogy reggelre már nem dagant, de napközben visszajött, majd egyikreggelre eltűnt. Nekem a dokim azt mondta 1 hónapig semmi gond.
2014. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyenlőre változatlan a védőnő szerint nem elég jó a keringés, tornáztassam a lábam.
2014. júl. 11. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!