Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell vinnem a szülőszobára...

Mit kell vinnem a szülőszobára a Bajcsyba? Illetve aki mostanában szült ott, véleményt tudna mondani a kórházról?

Figyelt kérdés

Sziasztok..

Találtam sokféle listát,mik kellhetnek a szülőszobára illetve, az azutáni időszakra.

Engem konkrétan a Bajcsy érdekelne,mi kell nekem,és mi a babának. Kerestem a honlapjukon,de béna vagyok és nem találom :) ( vagy nincs fent:) )

Illetve érdekelne,hogy milyenek a nővérek,és érdemes-e fogadnom szülésznőt a fogadott orvosom mellé :)

Előre is köszönöm :)



2014. júl. 10. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan a kórházról sajnos nem tudok nyilatkozni, csak azt tudnám javasolni, hogy kérdezd meg a kórházban, biztosan tudnak tanácsot adni ezzel kapcsolatban. Ártani nem árthat :)
2014. júl. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én februárban szültem a Bajcsyban. Nagyon meg vagyok elégedve. Ami magamnak kellett: az összes papírom, leletem, hálóing, papucs (2 pár), köntös, pohár, evőeszközök, szalvéta,kis tányér, két törölköző , tisztálkodó eszközök, amiket egyébként is használsz. Eldobható bugyi, betétek, szoptatós melltartó, melltartó betét, wc papír, zsebkendő, zokni, mellkrém. A babának: popsitörlő, popsikenőcs, pelenka, textilpelenka, kis sapka, újszülött kesztyű. ruhát adnak, csak hazamenős ruha kell majd. Cumi, cumisüveg. Most ennyi jutott eszembe, nyugodtan kérdezz, ha van kérdésed. :-)

2014. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is februárban szültem ott! Előző jól írta a dolgokat! Annyi h én vinnék még fertőtlenítő kendőt mert a wc-re van ha a látogatók is bejárnak és nem igazán figyelnek oda!!!!
2014. júl. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 2013 decemberben szültem ott. Abszolút pozitív élmény volt és a legszebb három nap az életemből! Az előzőekben jókat írtak, de a fertőtlenítő dolgokat én is kiemelném. Ha felmosnak a látogatói wc-ben, akkor odajár minden jött-ment... Szerintem, ha lehetőséged van rá, vip szobát kérj!!!! Ég és föld a kettő (legalábbis amikor én voltam ott). Ne utasítsd vissza, ha a rokonok ételt, sütit szeretnének bevinni :) Készülj sok-sok ásványvízzel, teával (pl. lactoherb tea). Én 4 litert simán megittam az első hónapokban. Fényképezőgépet apa hozza magával, nálad pedig legyen telefontöltő! Több textilpelust vigyél. Ruhát nekünk is adtak, sapit és kesztyű kellett csak. Magadnak tegyél be körömvágó csipeszt, sampont, hajszárítót. Több törülközőt, mert többször le kell zuhanyozni "ott". :) A nővéreknek én ajándékkosarat állítottam össze, aminek nagyon örültek. Volt egy Zsófi nevű fiatal szülésznő (vagy tanuló, nem tudom). Sajnos mire én kerültem sorra, már hazament, de tündéri és nagyon segítőkész!!! Velem egy szőke hajú, szintén fiatal negyedéves hallgató volt (szülésznő). Ő is sokat segített, igazából ő foglakozott velem a legtöbbet (testileg-lelkileg), nagyon kedves és elhivatott!

A csecsemős nővérekkel szintén meg voltam elégedve. Kiemelnék kettőt: mindketten kicsit "molettek", egyik rövid szőkére festett hajú, a másik magasabb és ki is volt festve. Ők nagyon lelkesek és jó fejek!!! A többiek is (kivéve talán 1-2, de az belefér). Én nem fogadtam szülésznőt, ha a Bajcsyban szülsz, szerintem nem szükséges, mert hozzáértők. Nekem egy idősebb teltkarcsú hölgy volt. Nem vicceskedő, nem jópofizott, viszont nagyon határozottan fogta végig a kezem és mondta mit csináljak! Ha nem mondja, levegőt sem veszek :) Ez egy szubjektív vélemény, talán másnak pont az ellenkezője a véleménye....Remélem, azért tudtam segíteni :) További örömteli babavárást! :)

2014. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!