Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5hónapja szültem. Túl szűkre...

5hónapja szültem. Túl szűkre varrtak, mire számíthatok hüvely tágításnál?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig kell kórházban maradnom?Mennyire jár vérzéssel?Mennyi idő után lehet próbálkozni a házasélettel?Szoptathatok utána?Kinek milyen tapasztalatai vannak ilyen műtétről?
2010. jan. 7. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Én még erről nem is hallottam, hogy van ilyen, hogy szűkebbre varrnak, mint voltál. Pláne, hogy utána műtéttel visszacsinálják. Érdekes, jó tudni, hogy ilyen is van. Utólag belegondolva, lehet, hogy engem is szűkebbre szabott a doki:) Bocsi az offolásért
2010. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Az csak előnyös, nem? :D


Viccet félretéve, nem hinném, hogy a gyakorlatban van ilyen, ha mégis, akkoris izgalmi állapotban tágulsz annyit, hogy ne legyen gond. Ami már kijárat volt, olyan nagyon szűk nem lehet :)

2010. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szülés után minimum 6 honap kell ahhoz,hogy regenerálódjanak a szövetek.Van olyan akinél hosszabb idő kell a teljes gyogyuláshoz.Én 8 hónapja szültem,nem is az első babámat,de az aktus elején,még mindig kicsit "kellemetlen".
2010. jan. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

6 hét a coitus tilalom.

A férfiak kérése szokott lenni, hogy szükebbre doktor úr , ha lehet.

2010. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!