Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki császárral szült nektek...

Aki császárral szült nektek is fájt utána lévő hetekben "belül" a heg?

Figyelt kérdés
3hete császároztak a második babámmal és ma kezdett fájni a heg belül.szúr meg feszít de nem folyamatosan,hanem néha beleszúr,de akkor nagyon.ez normális?jelenthet bajt??
2014. júl. 13. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos valamelyik belső varrat. Nem hiszem, hogy baj lenne nekem is volt ilye. Engem 12 hete császároztak és múlt héten megint fájt belül, a vágásom alatt pedig volt egy lila folt. Nem tudom mitől lehetett, de megütni nem ütöttem meg. Szóval ne ijedj meg, mert azért csak egy elég komoly hasi műtét a császár és szerintem ez a gyógyulási folyamat része.
2014. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék! Mert engem is császároztak, és én meg arra lennék kíváncsi, hogy mennyi ideig fáj, vagy érzékeny a seb? Vagy hónapokkal később semmit sem éreztek, vagy marad valami örök "utóhatás"?
2014. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nagyon ritkán szoktam érezni, hogy érzékeny. Ha sokat hajolok, vagy emelek akkor szokott fájdogálni. Nem tudom a múltkori fájdalom mitől lehetett. Az is elviselhető volt, inkább kellemetlen. Nekem nem is a sebbel van bajom, hanem az EDÁ-t mikor szúrták valami ideget megsértettek és nem érzem a jobb combom egy részét. Remélem valamikor helyre áll. A seb sztem teljesen megfog gyógyulni és nem fogjuk érezni, max majd mikor front lesz.
2014. júl. 14. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 millaa1 ***** válasza:
Szia!Ha tartosan marad a fájdalom, akkor kérj egy hasi uh-t!!! Nekem császár után 2 évvel jött a fájdalom állandoan ( kb.még 2 évig szenvedtem) most készülök éppen holnap az orvoshoz, mert egy hasi uh-n kiderült egy fonalgranulomám van. amikor összevarták a belsö hasfalam ,nem szivodott fel rendesen a fonal,és most be van gyuladva ,fáj. Szóval ha marad a fájdalom irány az orvos :)
2014. júl. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

Első vagyok.


Utolsónak! Azért más három hét és más 2 év. 3 hét után még természetes, hogy nem tökéletes. Miért kell egyből vészmadárkodni.

2014. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ZsZs27 ***** válasza:
Én először 4, másodszor 6 hónappal szülés után mentem orvoshoz fájdalommal. Az első hetekben úgymond "normális" volt a fájdalom. Nincs lázad ugye? A két alkalommal kaptam Aflamint, az rendbe hozta mindkétszer. Valamitől be volt egy kicsikét gyulladva, lehet, hogy a kiságyba amikor behajoltam, megnyomtam. Egyébként gyönyörűen össze lett varrva. Ma már (3 év után) alig látszik, vékony, halvány csíkocska az egész. A sebgyógyulás 6 hét. Gondolj bele, lényegében félbe vágtak. Egy sima seb is milyen furcsa fájdalmakat tud okozni. 6 héttel szülés után amúgy is kell menni vizsgálatra. De ha nagyon aggódsz nézesd meg a saját megnyugtatásodra előbb. Ha normális a dokid, nem fog elhajtani.
2014. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!