Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor elvágják a köldökzsinór...

Amikor elvágják a köldökzsinórt utána mi történik pontosan?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mire vagy kiváncsi pontosan? Utána elviszik a babót, te pedig megszülöd a lepényt, majd rendbe tesznek.
2014. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rád teszik egy pár percre bebugyolálva, majd elviszik fürdetni, lemérni, te pedig megszülöd a méhlepényt, utána ellátnak. Kapsz enni és inni valót, ha ettél ittál visszaviszik a babát szoptatni. Ha ez meg volt, akkor lekerül a gyermekágyas osztályra, te pedig letöltöd ami a 2 órás megfigyelésből maradt. Utána levisznek téged is az osztályra.
2014. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lányomnál: megszületett a méhlepény,babát megnézték hogy minden oké-e vele. Utána lezuhanyoztam,mire végeztem hozták az ebédet.(délben szültem).Elvitték a kicsit mert fázott,s kicsit inkubátorba került. Ezután én kimentem ebédelni mert kevés volt a korházi kaja.

Kicsinél:17:39kor született. Kiszáltam a vízből,mert ő vizben született. S utána kint született meg a lepény. Szopizott,szülésznő nézte meg,mert nem jött a doki:) (teljes béke volt,ő mérte le is) Ezután kb 7kor kerültünk osztályra,egyszer kellett ott hagynom a csemcsemősöknek,hallásvizsgálatra,fürdetések alatt is ott voltam vele...

2014. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!