Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor indul be a...

Szülés után mikor indul be a tej? Rögtön vagy csak napok múlva?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két és fél nap múlva lett tejem, simán szültem, de a mellettem fekvő 2 császáros anyukának már a szülés másnapján a térdükön folyt az anyatej
2010. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Én is császáros voltam, és már aznap volt tejem(hozzáteszem sokat vajúdtam), persze fejtem mint az állat. Már terhesség alatt is jött előtej. Ne aggódj ha csak pár nap múlva lesz tejci, az inger hozza meg, szóval a szoptatás maga, és a fejés. Az újszülöttek meg beérik azzal a kevéssel is az első napokban ami van, mert az előtej igen zsíros. Ne aggódj, vigyél mellszívót, és fejj. :)
2010. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia,18 óra vajúdás után császárral szültem!4. nap indult be!9 hónapja szoptatok már!

Az elején sokat fejtem is!

Előtejem nem volt!


Szép estét!

2010. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Programozott császár volt, nem vajúdtam. Másnap már volt előtej, következő nap már több volt és 3. napra tele lett csomókkal a cicim és olyan volt mint a kő.
2010. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
simán szültem, de rengeteget szenvedtünk a tejcsiért, immel ámmal a 4. napon indult be a 6. napon már jó volt. Első napokban csak előtej. Tápszert nem kapott, de cukrosvizet igen, de nem bánom, legalább nem sárgult be. Sajnos velem volt a hiba mert szopizott rendesen, aztán 4 hónaposan volt megint egy kis probléma ezügyben majd 8 hónaposan, de most 10 hós és még mindig van tejcsi, annyi amennyi kell. Ja és sose fejtem, mert egyszerűen nem tudtam, hiába próbáltam több gépet . Fontos a kitartás és az elhatározás szerintem! Üdv
2010. jan. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

szia

19 óra vajúdás után született meg a babám,

szülés előtt bőven volt előtejem, de az azt követő napokban az égvilágon semmi, a negyedik napon valami elkezdődött, de csak a 10 naptól volt rendesen tejem

a kórházban csak cukros vizet kaptt, itthon már tápszert is. amt szerencsére el tudtunk hagyni

18 hóig szopott, csak azért választottam el, mert akkor jelentkezett a tesó, aki hamarosan megszületik

2010. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én császáros voltam, este 8-kor szültem, reggel szoptattam. Másnap este 11-kor arra ébredtem, hogy irdatlan mennyiségű tej öntött el. Szóval beindult elég hamar.
2010. jan. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán szültem,és sajnos napokig nem volt tejem, és utána is minimális, úgyhogy végül tápszert kapott pótlásként 3 hós koráig. Azóta csak szopi nappal, éjszakára kap tápit már csak.
2010. jan. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Simán szültem,3. nap indult meg a tejem,és rögtön rengeteg lett.
2010. jan. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Két és fél, három nap. Tej kezdettől van, csak az még előtej és pár cseppnyi. Ahogy tágul a baba gyomra, úgy nő a mennyisége, ki van ez találva. Akkor lódul meg hirtelen, amikor már a pici képes nagyobb mennyiséget enni.
2010. jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!