Hogyan kezdödik?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeségeket kérdezek,de elöször vagyok terhes és fogalmam sincs eggyes dolgokrol.Hogyan néz ki a nyákdugo?Én reggel észleltem valamivel erösebb folyást az eddigieknél,fehér volt és enyhén darabos de nem sok,és ilyen átlátszo szinte vizszerü folyadék is társult mellé de az se sok,viszon azt már máskor is észleltem.Tegnap meg iszonyat hasfájással tört rám hasmenés de csak eggyszeri alkalom volt.Ugyérzem a hasam is nagyon feszül.Lehetnek ezek a vajudás elöjelei?Elöre is köszönöm válaszotokat :) 36+3hkm

2014. aug. 2. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a nyákdugó szülés előtt 1-1,5 héttel kezdett el távozni, folyamatosan a szülésig. Sárgás színe volt és kocsonyás állagú.
2014. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szülés elott 1 héttel esett ki egy méhszàj vizsgálat után . 2 részletben . Barna kocsonyàs àllagú volt. 40+5 re született a lányom . Nem hinném hogy vajúdás lenne még. Hasmenés em nekem is volt a kiirt naptól 4 napig . A természetes tisztul ás szülés elott :)
2014. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2x szultem. Egyszer sem vettem eszre a nyakdugot. Nekem eros fajasokkal kezdodott mind a ketto. Nem lehet elteveszteni.
2014. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!