Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után normális ez?

Császár után normális ez?

Figyelt kérdés
12napja juli 23.án császároztak ! 4napja véres a székletem fáj a pisilés..elmentem dokihoz ott kaptam glicerines kúpot a székletre még mindig véres széklet a pisilés is nagyon nagyon fáj de mikor nézték negatív volt a korházba a jobb oldalamra is tudtam feküdni ma már arra egyáltalán nem :| :| és nagyon húzodik ha ráfekszem .. Volt valakinél hasonló?

2014. aug. 4. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nyilván a katéter miatt kaptál valami húgyúti fertőzést. A véres széklet lehet valami kapilláris elpattanásától is.

Ilyen friss vágással nekem is rossz volt oldalt feküdni, picit még hanyagold akkor. Próbálgasd 1 hét múlva, akkor már sokkal jobb lesz!

Jobbulást kívánok!

2014. aug. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a vizeletedben nincsen nyoma fertőzésnek, akkor vsz. az nincsen, nyálkahártya lévén úgy hiszem, a hólyagodban okozott potenciális sérülés sem okozhatja már ezt. A hólyagot egyébként császármetszésnél meglehetősen erőteljesen "nyomkodjuk" (ne kössetek bele, csak nem akarok belemenni :)), ez még okozhaz fájdalmat most is esetleg. A véres széklet - ha aranyér okozza - még hónapokig eltarthat, ha aggasztó ideig fáj a vizeletürítés, akkor pedig belgyógyászati ambulanciára mennék vele (urológiára leginkább, de tudom, sok városban oda nem lehet csak úgy betoppani).
2014. aug. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*betopanni
2014. aug. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most meg egy p-vel lett kevesebb. Mindegy, értitek. :)))
2014. aug. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Orvos.

Szerintem ne várj, menj vissza a dokihoz.

Lázad nincs?

2014. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nincs lázam ..meg ha jövök megyek semmi bajom arra gondolok talán tulságosan megeröltetem magamat :/
2014. aug. 4. 11:39
 7/7 anonim ***** válasza:
a széklethez nem tudok mit hozzáfűzni, a pisiléshez annyit, hogy nekem több hétig fájt.. kirángatták belőlem a katétert, ezért!!! 2. császárnál már kértem, had vegyem én ki, nem cibáltam, és már az első pisilés "megkönnyebbülés" volt, mert nem fájt!
2014. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!