Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nekem 7 éve volt egy terhesség...

Nekem 7 éve volt egy terhesség meg szekitásom és azóta nem sikerült teherbe essek a vérzésem rendszeres és pontos szerintetek mi lehet a gond? A páromnál nincsen gond tuduk

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mem tudom,de én is 12évre rá estem teherbe újra,nem hiszem,hogy van összefüggés.
2010. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Abortusz után felléphet fertőzés, ami hegesedéssel gyógyulhat. Ez a hegesedés eltömítheti a petevezetékeket, így a hímivarsejtek nem jutnak el a petéhez, hiába van peteérésed.


Ez csak egy a lehetséges okok közül. Valószínűleg komplett kivizsgáláson kell átesned, hogy megtudd, miért nem jön a baba. Mióta próbálkoztok?

2010. jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
aztóta miota el vettetük az elsö nabát 7 éve meg szakitás nélkül
2010. jan. 13. 14:01
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem mindenképpen itt az ideje rendesen kivizsgálni ezt a dolgot. a terhességmegszakítás is tényező, de ha más van a háttérben, ki kell deríteni (nem ijesztgetésből mondom, de a meddőség rengeteg betegség tünete lehet)
2010. jan. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 5 éve volt abortuszom, és most az első próbálkozásnál teherbe estem. Féltem, hogy gondok lehetnek, mert mindent hallani, de szerencsém volt. Neked is mielőbbi sikeres teherbeesést kívánok.
2010. jan. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!