Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már lehet a vajúdás kezdete?

Ez már lehet a vajúdás kezdete?

Figyelt kérdés
Erős alhasi görcseim vannak hajnal fél 3-tól. Először azt gondoltam hasmenés, mert kétszer voltam wc-n, de a görcsök csak nem múlnak. Sajnos rendszertelen, mert először 5 perc volt, most 8-9 és ha járkálok erősödik/hamarabb jön. Már vettem meleg zuhanyt is, de nem múlik. Nagyon erősnek érzem, de nem olyan, mintha mensi görcs lenne, inkább bélgörcshöz hasonlítanám. Kettő között baba mozog rendesen. Azt hittem tudni fogom milyen, ha jönni fog, de tanácstalan vagyok, mert nem látom a rendszert, csak a fájdalom van. Első baba egyébként és 39 hét 6 nap. Tudnátok mondani valamit?

2014. aug. 12. 05:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű elkezdodott.
2014. aug. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hát a hasmenés is lehet a szülés kezdetének a jele. Én is mindkétszer így jártam. Ment a hasam görcsölt is, aztán másnap már rendes fájások voltak és meg is születtek a bébik. ha hasmenés miatt fáj a hasad, az el fog múlni rövid időn belül, de ha a szülés indult meg akkor egyre gyakrabb lesz és egyre erősebb és az viszont nem bélgörcs, hanem mensi szerű erős fájdalom. azt tuti nem lehet összekeverni semmivel sem.
2014. aug. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Még mindig görcsölök, már 4 és fél órája. Most már érzem, hogy nem bélgörcs és van egy olyan érzésem is, hogy szét akarok szakadni. Sajnos még most sem rendszereződött, ha felállok sűrűbben jön, ha fekszek marad a 8-10 perc. Szóval még mindig várakozok, mert csak 10 percre van a kórház.
2014. aug. 12. 07:03
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem baba lesz. Szerintem sètálgass, akkor kicsit hamarabb kiderül a dolog, mert a sèta gyorsít a vajúdàson. Drukkolok!
2014. aug. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát a járkálástól úgy besűrűsödött, h én sem hiszem el, szóval elindulunk a kórházba. Remélem. Lesz valami.
2014. aug. 12. 07:42
 6/19 anonim ***** válasza:
Kitartást! Szoritok!:-) könnyű és probléma mentes szülést!
2014. aug. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Jajj, de ízgi :)

Mi újság kedves kérdező ? Rendszeres mar ?

Nagyon könnyű szülést kívánok neked.

9 hós kislány anyukája :)

2014. aug. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Könnyű szülést:-)!!


10,5 hós kislány anyuja:-)!

2014. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szülőszoba ;)
2014. aug. 12. 10:22
 10/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Jujj, de jó. Tudsz még írni, hogy vagytok?
2014. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!